Bay Yanlış - nowy serial z Yanem Yamanem

Bay Yanlış – nowy serial z Canem Yamanem

Opublikowany Dodaj komentarz

Bay Yanlış – to kolejna produkcja z popularnym aktorem Canem Yamanem. Serial można będzie oglądać w piątki od 26 czerwca na antenie kanału Fox o 20:30 czasu tureckiego.

Legendarny Erkenci Kuş

Erkenci Kuş (Ranny ptaszek/Wymarzona miłość) przyniósł Canowi Yamanowi ogromną popularność, wykraczającą także poza granice Turcji. Losy sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana można było zobaczyć między innymi we Włoszech, Portugalii czy też w Polsce. Telewizja Star Tv wyprodukowała 51 odcinków, ostatni został wyemitowany w sierpniu 2019 roku. Dzięki serialowi Ranny ptaszek Can Yaman i Demet Özdemir stali się jedynymi z najpopularniejszych gwiazd w Turcji. Niedługo po zakończeniu zdjęć do Rannego ptaszka Demet pojawiła się na planie Doğduğun Ev Kaderindir (Mój dom).

Ranny ptaszek – o czym jest popularny turecki serial?

Kim jest Can Yaman?

Can Yaman jest jednym z najpopularniejszych tureckich aktorów młodego pokolenia. Urodził się 8 listopada 1989 roku w Stambule. Natomiast losy jego rodziny są dość skomplikowane. Wśród przodków znajdują się imigranci z Kosowa, Macedonii Północnej, a także obywatel Szwajcarii. Can był bardzo dobrym uczniem. Po nauce we włoskim liceum poleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie studiował prawo. Ostatecznie w 2012 roku ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Yeditepe. Po powrocie do Turcji otworzył w Stambule własną kancelarię prawną. Wystąpił między innymi w serialu Dolunay, (Księżyc w pełni). Największą popularność przyniosła mu rola Cana Divita w Rannym ptaszku.

Can Yaman wraca do pracy

Can Yaman na nową rolę musiał chwilę poczekać. Plany pokrzyżowały mu kontrowersyjne wypowiedzi w mediach, obowiązkowa służba wojskowa, a także empidemia koronawirusa. Po złagodzeniu obostrzeń Yaman rozpoczął pracę na planie nowego serialu, który już dziś budzi ogromne zainteresowanie! Kilka dni temu aktor opublikował zwiastun serialu na swoim kanale IG

Bay Yanlış – o czym jest serial?

Bay Yanlış (Pan Niedoskonały) to historia Ozgura i Ezgi. Ozgur (Can Yaman) jest właścicielem baru i prowadzi bujne życie towarzyskie. Ezgi (Özge Gürel) to dziewczyna szukająca prawdziwej i romantycznej miłości. Przystojny Ozgur postanawia pomóc niedoświadczonej Ezgi w znalezieniu partnera idealnego i udziela jej lekcji podrywu. Wkrótce zostają także sąsiadami. Czy rady Ozgura pomogą Ezgi naprawdę się zakochać? Jak zakończy się ta historia? O tym przekonamy się już wkrótce.

Bay Yanlış – kiedy startuje?

Turecki serial Bay Yanlış będzie emitowany na kanale FOX od 26 czerwca 2020 o godzinie 20:30 czasu tureckiego. Czy dorówna popularności Rannego ptaszka? Wszystko wskazuje na to, że ma na to duże szanse. Fani serialu stworzyli hashtag #BayYanlışFOX, który w ciągu pierwszych 24 godzin osiągał rekordy popularności w 10 krajach.

Poza Canem Yamanem i Özge Gürel, którzy zagrali już razem w Dolunay na planie Bay Yanlış (Pan Niedoskonały) pojawią sie także Fatma Toptaş, Serkay Tütüncü, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç, czy Anil Çelik, którego widzowie pokochali za rolę Ceyceya w Rannym ptaszku.

Bay Yanlış – opis pierwszego odcinka

Ezgi organizuje przyjęcie urodzinowe dla swojego ukochanego. Tuż przed rozpoczęciem imprezy okazuje się, że Soner ją zdradza. Dziewczyna postanawia zmienić swoje życie. Od tej pory będzie trzymała się z daleka od niewłaściwych facetów. W znalezieniu ideału ma jej pomóc nowy sąsiad Özgür….

Pan niedoskonały – drugi odcinek

Ezgi chce ponownie spotkać się z Serdarem. Prosi Cansu o zaaranżowanie kolejnego spotkania. Tym razem wszystko ma pójść po jej myśli. Özgür ma jej udzielić kilku rad, jednak pod warunkiem, że na jedną noc stanie się jego dziewczyną. Jakie rezultaty przyniesie ich wspólna umowa?

Bay Yanlış – 3 odcinek

Ezgi zrywa umowę z Özgürem. Postanawia, że ostatecznie nie pojedzie z nim na ślub siostry. Wkrótce okazuje się jednak, że przyjdzie im razem pracować. Özgür pomaga dziewczynie, kiedy ta siedzi pijana na korytarzu. Zabiera ją do domu, kładzie we własnym łóżku, a sam spędza noc na kanapie. Ezgi docenia jego pomoc i zmienia zdanie na jego temat. Postanawia pojechać na wesele i tym samym kontynuować umowę. Rodzina Özgüra przyjmuje ją bardzo ciepło. Para coraz bardziej się do siebie zbliża…


Related content