Miłosne taktyki 2

Miłosne taktyki 2 – turecka komedia z Demet Özdemir

Opublikowany Dodaj komentarz

Miłosne taktyki 2 to najnowsza komedia romantyczna z Demet Özdemir. Od lipca 2023 można ją oglądać na Netflixie. Już dziś bije rekordy popularności.

Asli to kobieta sukcesu. Prowadzi dobrze prosperującą firmą i żyje pełną życia. Pewnego dnia jej ukochany Kerem mówi, że nie wezmą nigdy ślubu i wtedy dziewczyna postanawia wprowadzić w życie nietypowy plan. Jak się to wszystko skończy?

Miłosne taktyki 2 to hit Netflixa

W pierwszym tygodniu po premierze filmu, pojawił się on w pierwszej 10 najchętniej oglądanych filmów na Netflixie. Produkcja pokazuje perypetie dwójki zakochanych młodych ludzi, turecką kulturę, nowoczesny Stambuł, a także urok tureckich wysp. Cóż więcej potrzeba letniej komedii?

Fabuła

Asli przygotowuje się do ślubu przyjaciółki. Towarzyszy jej w przymiarkach, wspólnie odwiedzają sklepy, fryzjera, a także wybierają dodatki. Przedślubne obowiązki są dla Asli bardzo męczące i dziewczyna szybko zdaje sobie sprawę z tego, że nie widzi się w roli panny młodej. Pewnego dnia podczas kolacji ze swoim chłopakiem opowiada o swoich odczuciach i wtedy Kerem informuje ją, nie wezmą żadnego ślubu i w związku z tym nie powinna mieć żadnych powodów do obaw. To wprowadza dziewczynę w szał! Postanawia wdrożyć w życie plan, który ma finalnie doprowadzić do oświadczyn. W tym samym czasie zupełnie nieświadomy tego Kerem wprowadza zupełnie inny plan. Czy dojdzie do ślubu? Przekonamy się 🙂

Czytaj także: Na skrzydłach ambicji – turecki serial na Netfixie

Film z Demet Özdemir i Sükrü Özyildiz

Rolę Asli w Miłosnych taktykach 2 ponownie odgrywa Demet Özdemir, która jest obecnie jest jedną z najpopularniejszych tureckich aktorek młodego pokolenia. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 16 milionów osób. Największą popularność przyniosła aktorce rola w Wymarzonej miłości. Demet pojawiła się także między innymi w Miłości i przeznaczeniu, Miłosnym przetasowaniu na Disney +, a także Zapachu truskawek. Jej ekranowym towarzyszem jest Sükrü Özyildiz, znany z Labiryntu wspomnień, Nadziei i miłości, czy Smaku Zemsty.

Related content