Serial Ranny ptaszek

Ranny ptaszek – o czym jest popularny turecki serial?

Opublikowany 2 komentarze

Ranny ptaszek (Erkenci Kuş) to jeden z największych tureckich serialowych hitów ostatnich lat. Losy Sanem i przystojnego Cana bardzo szybko zyskały popularność poza granicami Turcji, w tym także w Polsce!

Serial Ranny ptaszek/Wymarzona miłość (Erkenci Kuş) był emitowany w Turcji w latach 2018-2019. W trakcie dwóch sezonów kanał Star Tv wyprodukował 51 odcinków. Zdjęcia do produkcji powstawały głównie na terenie Stambułu. Role Sanem i Cana przyniosły Demet Özdemir i Canowi Yamanowi ogromnę popularność i status gwiazd w rodzinnej Turcji.

O czym jest Ranny ptaszek ?

Losy sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana krzyżują się, kiedy dziewczyna rozpoczyna pracę w agencji reklamowej należącej do ojca Cana. W związku z rodzinnymi problemami finansowymi Sanem anagażuje się zaaranżowany przez brata Cana spisek. Początkowo udaje się jej skutecznie wypełniać polecenia Emre. Jednak okazuje się działanie na niekorzyść chłopaka staje się dla niej coraz truniejsze. Każdy kolejny dzień coraz bardziej zbliża Sanem i Cana do siebie. Poza pracą łączy ich także sprawa tajemniczego pocałunku. Czy Sanem i Can będą razem? Warto obejrzeć serial żeby się tego dowiedzieć

Dlaczego warto oglądać Erkenci Kuş?

Ranny Ptaszek (Erkenci Kuş) to nie tylko serial obyczajowy. To pełna śmiechu i pozytywnej energii produkcja, która przybliża losy tej młodej pary. W serialu nie brakuje ujęć z pięknego Stambułu, a także skrzętnie przemyconych obyczajowych i kulturowych smaczków z Turcji. Mimo, że zdjęcia do Rannego ptaszka zakończyły się w 2019 roku, to serial nadal cieszy się ogromną popularnością zarówno w Turcji, jak i w innych państwach.

Gdzie można obejrzeć serial?

Prawa do tego popularnego tureckiego serialu wykupiła także Telewizja Polska. Ranny ptaszek był emitowany na antenie TVP 2 a potem TVP 3 pod nazwą Wymarzona miłośc. Obecnie 135 odcinków serialu w polskiej wersji językowej można obejrzeć na stronie TVP.

Related content