Serial Ranny ptaszek

Ranny ptaszek w TVP 3

Opublikowany 2 komentarze

Ranny Ptaszk (Erkenci Kuş) wraca na antenę TVP 3! Od kiedy będzie można oglądać losy Sanem i przystojnego Cana w telewizji?

Serial Ranny ptaszek/Wymarzona miłość (Erkenci Kuş) był emitowany w Turcji w latach 2018-2019. W trakcie dwóch sezonów kanał Star Tv wyprodukował 51 odcinków. Zdjęcia do produkcji powstawały głównie na terenie Stambułu. Role Sanem i Cana przyniosły Demet Özdemir i Canowi Yamanowi ogromnę popularność i status gwiazd w rodzinnej Turcji.

Ranny Ptaszek w TVP3

Rannego Ptaszka znowu będzie można oglądać w polskiej telewizji. Serial będzie emitowany od 9 września 2020 roku o godzinie 10:00 na antenie TVP3!

O czym jest Ranny ptaszek ?

Losy sympatycznej Sanem i zabójczo przystojnego Cana krzyżują się, kiedy dziewczyna rozpoczyna pracę w agencji reklamowej należącej do ojca Cana. W związku z rodzinnymi problemami finansowymi Sanem anagażuje się zaaranżowany przez brata Cana spisek. Początkowo udaje się jej skutecznie wypełniać polecenia Emre. Jednak okazuje się działanie na niekorzyść chłopaka staje się dla niej coraz truniejsze. Każdy kolejny dzień coraz bardziej zbliża Sanem i Cana do siebie. Poza pracą łączy ich także sprawa tajemniczego pocałunku. Czy Sanem i Can będą razem? Warto obejrzeć serial żeby się tego dowiedzieć

Dlaczego warto oglądać Erkenci Kuş?

Ranny Ptaszek (Erkenci Kuş) to nie tylko serial obyczajowy. To pełna śmiechu i pozytywnej energii produkcja, która przybliża losy tej młodej pary. W serialu nie brakuje ujęć z pięknego Stambułu, a także skrzętnie przemyconych obyczajowych i kulturowych smaczków z Turcji. Mimo, że zdjęcia do Rannego ptaszka zakończyły się w 2019 roku, to serial nadal cieszy się ogromną popularnością zarówno w Turcji, jak i w innych państwach.

Gdzie można obejrzeć serial?Related content