Çal Kapımı

Hande Erçel i Kerem Bürsin są parą także poza planem!

Opublikowany Dodaj komentarz

Sen Çal Kapımı (Zapukaj do mych drzwi) letnia produkcja z Hande Erçel i Keremem Bürsinem. Jak się okazało głowni bohaterowie są parą także w życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że widzowie czekają na powrót serialu po wakacyjnej przerwie.

Hande Erçel i Keremem Bürsin są parą!

Posty i zdjęcia publikowane w ostatnim dniach przez Hande i Kerema rozgrzały social media do czerwoności. Jak się okazuje serialowa Eda i Serkan są parą także poza planem zdjęciowym. Publikacje aktorów z wspólnych wakacji na Malediwach nie pozostawiają wątpliwości. Przebywają oni obecnie na urlopie w czasie przerwy między nagraniami do kolejnego, prawdopodobnie ostatniego sezonu „Zapukaj do mych drzwi”

Sen Çal Kapımı – o czym jest serial?

Eda (Hande Erçel) pochodzi z biednej rodziny. Jej zupełnym przeciwieństwem jest Serkan (Kerem Bürsinin ), którego życie zawsze rozpieszczało. W wyniku splotu różnych sytuacji chłopak proponuje Edzie udawanie narzeczeństwa przez dwa miesiące. Dziewczyna, która jest negatywnie nastawiona do irytującego bogacza w końcu przyjmuje jego propozycję. Z czasem coraz bardziej się do niego zbliża. Czy para głównych bohaterów zakocha się w sobie? Oczywiście, że tak!

Zobacz także: Ranny ptaszek

Kim jest Hande Erçel ?

Hande Erçel jest bardzo dobrze znana polskiej publiczności. Produkcje z jej udziałem: (Czarna perła, Miłosne potyczki) można było obejrzeć na antenie TVP2. Oba seriale cieszyły się w Polsce ogromną popularnością.
Azize to ostatni serial z jej udziałem. Niestety po 6 odcinkach został zdjęty z anteny. Zanim kariera aktorki nabrała rozpędu Hande w 2012 zdobyła tytuł Miss Turcji. Kerem Bürsinin wystąpił między innymi w Czekając na słońce.

Zobacz także: Nowy serial z Canem Yamanem

Sen Çal Kapımı – streszczenie 1 odcinka

Eda Yıldız była najlepszą studentką na roku, zdobyła wymarzone stypendium zagraniczne. Nagle jej życie wywraca się do góry nogami. Za sprawą Serkana Bolata traci stypendium i opuszcza uniwersytet. Od kilku miesięcy stara się z nim spotkać i porozmawiać, niestety okazuje się, że jest on nieuchwytny. Kiedy wreszcie Eda i Serkan się spotykają, dziewczyna traci zimną krew. Niepostrzeżenie zakłada sobie i Bolatowi kajdanki. Pora spędza wspólnie cały dzień. Jak się okazuje porozumienie miedzy nimi jest niemożliwe. Eda ma nadzieję, że nigdy więcej się nie spotkają, jednak los jest przewrotny. Dziewczyna spotyka Bolata w samolocie, który ma obsługiwać jako stewardessa. Serkan leci na przyjęcie zaręczynowe swojej byłej dziewczyny. Nie czuje się tam jednak komfortowo. Kiedy widzi zakochaną Selin wpada na pomysł udawanego związku. Proponuje Edzie pokrycie kosztów jej stypendium w zamian za pokazywanie się w miejscach publicznych jako jego narzeczona. Początkowo dziewczyna odmawia, jednak kiedy rzuca ją chłopak, przyjmuje propozycje.

Sen Çal Kapımı – streszczenie 2 odcinka

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Serkana, Eda niespodziewanie pojawia się obok niego i całuje przy wszystkich. Tym samym ich umowa o udawaniu zakochanych stara się znowu aktualna. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Eda rozpoczyna pracę w firmie Bolata i ma ogromny wkład w najnowszy projekt jego firmy. Bolat przedstawia Edę swojej mamie, która na początku nie darzy dziewczyny sympatią. Na szczęście to się zmienia, kiedy dowiaduje się, że narzeczeństwo syna to jedynie gra. Eda zaprasza Bolata na kolację do swojego rodzinnego domu. Wkrótce ma się odbyć przyjęcie zaręczynowe, podczas którego para ogłosi światu swoją miłość.

Sen Çal Kapımı – 3 odcinek

W 3 odcinku Sen Çal Kapımı (Zapukaj do mych drzwi) poznamy kulisy przyjęcia zaręczynowego Edy i Serkana. Bolat ma nadzieję, że dzięki tej imprezie uda się także uratować kontrakt na budowę ekologicznego hotelu. Podczas przyjęcia Eda poznaje ojca Bolata, który jest negatywnie nastawiony do niej nastawiony W 3 odcinku Sen Çal Kapımı Sekan zabiera Edę na spacer i coraz bardziej zbliża się do dziewczyny. Jednocześnie konsekwentnie realizuje plan, który ma doprowadzić do tego, że Selin zerwie zaręczyny…

Sen Çal Kapımı – 4 odcinek

Eda wybiera się z Serkanem na zakupy na pobliski bazar. Potem wspólnie przygotowują dania na kolację i świetnie się przy tym bawią. Para coraz bardziej się do siebie zbliża. Zażyłość miedzy Serkanem i Edą jest coraz bardziej widoczna.

Related content