Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı – nowy serial z Hande Erçel

Opublikowany Dodaj komentarz

8 lipca startuje Sen Çal Kapımı (Zapukaj do mych drzwi) letnia produkcja z Hande Erçel i Keremem Bürsinem. Serial będzie można oglądać o 20:00 czasu tureckiego na kanale FOX.

Sen Çal Kapımı – o czym jest serial?

Eda (Hande Erçel) pochodzi z biednej rodziny. Jej zupełnym przeciwieństwem jest Serkan (Kerem Bürsinin ), którego życie zawsze rozpieszczało. W wyniku splotu różnych sytuacji chłopak proponuje Edzie udawanie narzeczeństwa przez dwa miesiące. Dziewczyna, która jest negatywnie nastawiona do irytującego bogacza w końcu przyjmuje jego propozycję. Z czasem coraz bardziej się do niego zbliża. Czy para głównych bohaterów zakocha się w sobie? Tego dopiero się dowiemy.

Zobacz także: Ranny ptaszek

Kim jest Hande Erçel ?

Hande Erçel jest bardzo dobrze znana polskiej publiczności. Produkcje z jej udziałem: (Czarna perła, Miłosne potyczki) można było obejrzeć na antenie TVP2. Oba seriale cieszyły się w Polsce ogromną popularnością.
Azize to ostatni serial z jej udziałem. Niestety po 6 odcinkach został zdjęty z anteny. Zanim kariera aktorki nabrała rozpędu Hande w 2012 zdobyła tytuł Miss Turcji. Kerem Bürsinin wystąpił między innymi w Czekając na słońce.

Zobacz także: Nowy serial z Canem Yamanem

Sen Çal Kapımı już wkrótce!

Czy Sen Çal Kapımı (Zapukaj do mych drzwi) okaże się kolejnym serialowym hitem? Są na to duże szanse. W sieci pojawiły się zwiastuny nowego serialu a także wideo, w którym Hande i Kerem zapraszają do oglądania ich nowej produkcji.

Related content