Miłość i przeznaczenie

Miłość i przeznaczenie – nowy turecki serial w TVP

Opublikowany Dodaj komentarz

„Miłość i przeznaczenie” (tur. Doğduğun Ev Kaderindir) to kolejna produkcja, która będzie emitowana na antenie TVP 2. Serial z Demet Özdemir i Ibrahimem Çelikkolem zastąpi „Promyk nadziei”. Kiedy zacznie się emisja?

Serial „Miłość i przeznaczenie” był emitowany w Turcji pod tytułem Doğduğun Ev Kaderindir (dosłowne tłumaczenie „Mój dom”). Fabuła została oparta na powieści „Camdaki Kız / Dziewczyna za szybą” autorstwa dr Gülseren Budayıcıoğlu. Ta historia dwóch zranionych dusz, których losy pewnego dnia się krzyżują…

Miłość i przeznaczenie

Zeynep, grana przez Demet Özdemir wychowała się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Stambułu. W dzieciństwie zmarł jej ukochany brat. Ojciec był uzależniony od alkoholu. Domem opiekowała się matka, która starała się zapewnić córce starce jak najlepsze życie. Wiedziała jednak, że warunki, w których żyje cała rodzina nie są odpowiednie dla dziewczynki. Kobieta pracuje jako sprzątaczka. Pewnego dnia dostaje propozycję oddania córki do bogatego domu. Tylko to może dać jej szanse na odpowiednie wykształcenie. Pewnego dnia na jej drodze staje Mehdi..

Zeynep i Mehdi

Mehdi ( Ibrahim Çelikkol) zamieszkuje w biednej dzielnicy, prowadzi warsztat samochodowy. Z czasem okazuje się, że przypadkowe spotkanie związane z usterką samochodu Zeynep wcale nie będzie ostatnim. Wkrótce mają zostać małżeństwem. Jak dalej potoczą się losy tej pary? Bedą bardzo skomplikowane i pełne zwrotów akcji… W drugim sezonie do obsady dołączy druga ważna postać męska Engin Öztürk.

50 m2 z Enginem Öztürkiem

Miłość i przeznaczenie – emisja

Serial „Miłość i przeznaczenie ” będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na antenie TVP 2. Pierwszy odcinek pojawi się już 3 grudnia! Produkcja zastąpi „Promyk nadziej”. Kanał TV8 wyprodukował dwa sezony Doğduğun Ev Kaderindir, łącznie powstało aż 43 odcinki.

Demet Özdemir

„Miłość i przeznaczenie” to kolejna produkcja z Demet Özdemir. Poprzednio aktorkę można było zobaczyć w bijącym rekordy popularności serialu „Wymarzona miłość”. Rola sympatycznej Sanem przyniosła kobiecie ogromną popularność zarówno w rodzinnej Turcji, ale także daleko poza jej granicami. Serial był emitowany także na antenie Telewizji Polskiej.

Related content