Trójmiasto zimą

Opublikowany 35 komentarzy

Trójmiasto to połączenie trzech zupełnie różniących się od siebie miast. Urokliwy Gdańsk, typowo turystyczny Sopot i bajeczna Gdynia. Każde z nich ma swój klimat i każde z nich warto zobaczyć!

Sopot

Odwiedzałam Trójmiasto chyba milion razy. Tylko w ubiegłym roku udało mi się być tam  przynajmniej kilkakrotnie.Od kiedy czas podróży koleją między Warszawą i Trójmiastem tak znacząco się skrócił (nieco ponad 2h) coraz chętniej pakuję walizkę i ruszam na podbój tych nadmorskich miejscowości. W ubiegły weekend miałam okazję zobaczyć Gdańsk, Gdynię i Sopot i jak zwykle wróciłam zachwycona.

Trójmiasto

Gdańsk

Stare Miasto w Gdańsku zawsze robi na mnie ogromne wrażenie. Czuć tam klimat miasta. Urokliwe kamieniczki, sprzedawcy bursztynu i charakterystyczne schodki. Mogłabym spędzić tam długie godziny na spacerze!

Gdansk

Gdańsk

Gdańsk

Gdansk

 Sopot

Sopot w moim rankingu w moim trójmiejskim rankingu ostatnie trzecie miejsce. Trochę za dużo w nim turystów i lansu. Jednak zawsze bardzo chętnie decyduję się na spacer po molo. W okresie zimowym jest tam zdecydowanie mniej turystów. Będąc w Sopocie koniecznie wpadnijcie do nowej restauracji na Monciaku. Integracja to przepyszne jedzenie w bardzo przystępnych cenach! Integracja Facebook

Sopot

Sopot Gdansk15Trójmiasto – ukochana Gdynia

I wreszcie moja ukochana Gdynia. Uwielbiam! Zakochałam się w tym mieście od pierwszego wejrzenia!  Przy każdej możliwej okazji odwiedzam orłowską plażę.  Podczas ostatniej wizyty odwiedziłam Główną Osobową. Czytałam o tym miejscu mnóstwo przychylnych opinii. Tym razem nie mogło mnie tam zabraknąć. Pyszne jedzenie i genialna atmosfera! Post i Głównej Osobowej.

Główna Osobowa

Related content