http://zastrzykinspiracji.pl/lifestyle/jak-zarabiac-na-podrozowaniu/

See Bloggers 2017

Opublikowany 2 komentarze

See Bloggers to niewątpliwie największe wydarzenie związane z twórcami polskiego internetu. Sprawdź, co działo się podczas tegorocznej edycji.

Na See Bloggers z PKP Intercity

Na See bloggers pojawiłam się po raz trzeci. Podczas poprzednich edycji nauczyłam się naprawdę wiele i prze wszystkim zawsze wyjeżdżałam stamtąd napełniona potężną dawką motywacji i inspiracji.

Absolutnie każdy  twórca znajdzie tam coś dla siebie, więc kiedy tylko pojawiła się ponowna możliwość uczestnictwa nie zastanawiałam się zbyt długo.
Do Gdańska przyjechałam pendolino. Tym razem miałam okazję sprawdzić jak podróżuje  się pierwszą klasą. Muszę przyznać, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Kolejowa trasa do Trójmiasta jest niezwykle malownicza i zamiast skupiać się na czytaniu książki, niemal całą podróż spędziłam na spoglądaniu przez okno. Jak zawsze największe wrażenie zrobił na mnie Zamek w Malborku.

Zobacz także: Pendolino
Podczas nieco ponad 2 godzinnej jazdy otrzymałam  posiłek z karty dań serwowanej wyłącznie dla pasażerów pierwszej klasy. Sałatka z kurczakiem i kaszą kuskus była naprawdę pyszna. Otrzymaliśmy także ciepłe i zimne napoje oraz  napój energetyzujący. Z pociągu wyszłam naprawdę najedzona i gotowa na nowe wyzwania.

See Bloggers w PPNK


Festiwal jak co roku obywał się w nowoczesnym Pomorskim Parku Nauko-Technologicznym. See Bloggers to jego świetna wizytówka. Budynek został genialnie zaprojektowany, jest funkcjonalny i bardzo nowoczesny. Sale, w których odbywały się warsztaty są przystosowane do tego takich eventow.

Zobacz także: Przewodnik po Trójmieście
Tegoroczne See Bloggers to jeszcze więcej influencerów i marek. To genialne miejsce spotkań i szansa na nawiązanie biznesowych relacji. Tym razem zdecydowałam się na skorzystanie wyłącznie z prelekcji na sali głównej. Świadomie zrezygnowałam z warsztatów i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Padło tam mnóstwo ważnych informacji, rad i praktycznych porad, które większość bloegerów na pewno wykorzysta.


Coraz bardziej widoczny jest trend dominacji video nad tradycyjnymi blogami. Pojawiło się także mnóstwo influencerów, którzy content przekazują wyłącznie za pośrednictwem social mediów.


See Bloggers z roku na rok coraz bardziej się rozwija i aż boję się myśleć co może być dalej. Organizatorzy zdali egzamin na 5.  Jeśli będziecie mieli okazję uczestniczyć w kolejnych edycjach, przyjedźcie do Gdyni. Warto to wszystko zobaczyć na własne oczy i poczuć moc pozytywnej energii, która unosi się w salach Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego.

Related content