Jarmark Świateczny w Hotelu Podklasztorze

Jarmark Świąteczny w Hotelu Podklasztorze

Opublikowany Dodaj komentarz

Klimatyczny Jarmark Świąteczny na terenie Hotelu Podklasztorze już wystartował! Na jakie atrakcje mogą liczyć zwiedzający? Przekonajmy się!

Witajcie w prawdziwej bajce! Magiczny hotel, tysiące światełek, Mikołaj, Śnieżynki, a w powietrzu unosi się zapach grzanego wina z cynamonem, pomarańczą i goździkami. Jeśli lubicie świąteczną atmosferę, to wydarzenie jest dla was! Zresztą nie tylko dla was! Nawet najwięksi malkontenci poczują się tam rewelacyjnie!

Hotel z historią

Hotel Podklasztorze znajduje się w malowniczej okolicy rzeki Pilicy w otoczeniu zabudowań Opactwa Cystersów. Jest jednym z najstarszych tego typu obiektów w Polsce! Pierwsze wzmianki na temat tej budowli sięgają 1176 roku. Zarówno obecny wygląd hotelu, jak i tamtejsza restauracja w kapitalny sposób nawiązują do czasów zakonnych. Cysterski duch jest tam nadal obecny!

Jarmark Świąteczny w Hotelu Podklasztorze

Jarmark Świąteczny w Hotelu Podklasztorze

We wnętrzach Hotelu Podklasztorze, a także w tamtejszym ogrodzie odbywa się Jarmark Świąteczny z mnóstwem niespodzianek. Przed wejściem do budowli będą czekać na was sanie, a także inne świąteczne postaci. Dalej jest tylko piękniej!

Piękne wnętrza

Po przekroczeniu pięknie udekorowanych drzwi wejściowych poczujecie iście świąteczny klimat. Mnóstwo świateł, choinki, świece, dzwoneczki i dyskretna muzyka sprawią, że przeniesiecie się do zupełnie innego świata. Ta bajeczna rzeczywistość pozwoli wam skutecznie zapomnieć o codzienności!

Bajeczny ogród

Największa część świątecznego targu znajduje się w ogrodzie. Tam też czeka na was cała masa pyszności, ale nie tylko! Kupicie tam dekoracje, regionalne przysmaki, rękodzieło, czy biżuterię. Na tych, którzy mają ochotę na typowo świąteczne potrawy czeka mini restauracja ze wspomnianym grzanym winem.

Restauracja Miód i Wino

Będąc w Hotelu Podklasztorze, nie można odmówić sobie przyjemności skosztowania tamtejszej kuchni! Ależ tam jest pysznie i klimatycznie Nie bez przyczyny całkiem niedawno na terenie hotelu powstał jeden z odcinków programu „Okrasa łamie przepisy”. Polecam waszej uwadze zimowe herbaty. Ta z jabłkiem i anyżem jest pyszna!

Coś dla małych i dużych

Organizatorzy Jarmarku Świątecznego w Hotelu Podklasztorze przygotowali dla odwiedzających całe mnóstwo atrakcji. Są tam genialne miejsca do wykonania zdjęć, ognisko, aktywności dla dzieciaków. Pojawia się tam oczywiście Mikołaj, Śnieżynki. Istnieje także możliwość jazdy konnej. Szczegóły znajdziecie na Facebooku!

Nocleg w dawnym Opactwie Cystersów

Jarmark Świąteczny w Hotelu Podklasztorze

Jarmark może być idealnym powodem do noclegu w tym klimatycznym hotelu. Muszę przyznać, że ja zakochałam się od pierwszego wejrzenia i na pewno będę tam wracać! To miejsce kwitnie i z roku na rok jest tam jeszcze piękniej. Poza imponującą historią i niepowtarzalnym klimatem możecie tam liczyć na wypoczynek na najwyższym poziomie. Nowoczesna strefa wellness z basenem, łaźnią błotną, sauną suchą to tylko niektóre z atrakcji. Jeśli dodamy do tego grotę i tężnię solankową, czy ścieżkę wrażeń składającą się z ciepłej i zimnej wody z efektami świetlnymi oraz masażem stóp przez naturalne kamienie, to już przyjemność na 100%. Jeśli tylko będziecie mieli taką możliwość, po prostu się tam wybierzcie! Nie będziecie żałować!

Jarmark praktycznie

Jarmark odbywa się w każdy weekend aż do 19 grudnia.

Godziny otwarcia:

Sobota – niedziela: 10:00 – 18:00

Pod budynkiem znajduje się duży parking. Wydarzenie odbywa się zarówno w części hotelu, jak i w ogrodzie. Pamiętajcie więc o odpowiednim ubraniu. Wstęp jest darmowy.


Related content