Geszeft w Katowicach

Opublikowany 14 komentarzy

Geszeft to genialny sklep z produktami regionalnymi rodem ze śląska. Kupicie tam kubki, torby ekologiczne, książki, ubranie a także biżuterię wykonaną z węgla. Każdy znajdzie tam coś dla siebie!Geszeft

Uwielbiam sklepy z produktami regionalnymi. Właściwie z każdego wyjazdu przywożę ze sobą j pamiątkę. Najczęściej są to magnesy, kubki albo ekologiczne torby z nazwą konkretnej miejscowości. Staram się nie kupować bibelotów, figurek, wazonów itd. One niestety poza zajęciem przestrzeni w moim mieszkaniu zbierają jedynie kurz.

Geszeft

Przed każdą podróżą staram się znaleźć podstawowe informacje na temat miejsca, do którego jadę. Poszukuję też wiadomości na temat produktów regionalnych i przede wszystkim dobrej kuchni. Właśnie takim sposobem przed wyjazdem do Katowic znalazłam Geszeft. Miejsce, w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia.

Geszeft

Geszeft dumnie promuje Katowice

Katowice to miasto, które kilka lat temu odrodziło się na nowo. Dużo inwestycji, remontów,  nowych obiektów sprawiły, że Katowice znów zaczęły stawać się modne. Budowa Muzeum Śląskiego sprawiła, że do stolicy śląska chętnie zaczęli przyjeżdżać także turyści. Popularna stała się biżuteria z domieszką węgla, czy też torby i kubki z napisem „Kato”.

Zobacz także: Muzeum Śląskie w Katowicach

Geszeft

Nic więc dziwnego, że w końcu w Katowicach powstał sklep z asortymentem promującym Śląsk i Katowice. Promocji na miarę Geszeft Śląsk na pewno nie może się wstydzić. W tym miejscu każdy fan tego regionu naszego kraju znajdzie coś dla siebie.

Geszeft

Produkty spożywcze (cukierki, oblaty), książki, czasopisma, notesy,  gadżety, kubki i ubrania to tylko niektóre z przedmiotów, które znajdziecie w Geszeft. Na mnie ogromne wrażenie zrobiły torby ekologiczne z napisem „Kato” a także niezwykła biżuteria wykonana z węglą. Będąc w Geszeft koniecznie spróbujcie cukierków „Kopalnioków” i smakowych Oblatów. Obok Geszeft nie można przejść obojętnie! 🙂

Geszeft

Related content