Fabryka Form

Opublikowany 17 komentarzy

Fabryka Form to miejsce, w którym każdy pasjonat nowoczesnego designu poczuje się jak w raju!Fabryka Form

Kilkadziesiąt  marek z całego świata, genialni projektanci, nowoczesny design i przedmioty, w których wielu z nas zakocha się od pierwszego wejrzenia. To w wielkim skrócie asortyment , który znajduje się w sklepach Fabryki Form. Jeśli dodacie do tego przestronne wnętrza, przepiękne przedmioty i miłą atmosferę wcale nie będzie mieli ochoty stamtąd wychodzić.

Fabryka Form

Fabryka Form to 2 sklepy stacjonarne na terenie Warszawy i Poznania oraz sklep internetowy. Ofertę  stanowią przedmioty do aranżacji wnętrz (przede wszystkim kuchni), ale także te służące do codziennego użytku:  zastawa, roboty kuchenne, artykuły lifestylowe (książki, kalendarze, albumy,notesy, ołówki) oraz genialne herbaty Kusmi.

Fabryka Form

Fabryka Form – historia

Fabryka Form rozpoczęła swoją działalność w 2005 roku od otwarcia sklepu internetowego.  Z czasem oferta stawała się coraz bogatsza, aż w końcu wkońcu powstał pierwszy sklep stacjonarny  przy ulicy Smoczej w Warszawie. Po trzech latach okazało się, ze lokal jest zbyt mały i przeniesiono go na ul. Spokojną 7. W 2015 roku powstał sklep w Poznaniu.

Fabryka Form

W zeszłym tygodniu miałam okazję Fabrykę Form w  Warszawie i muszę przyznać, że jestem pod  ogromnym wrażeniem. Na powierzchni 350 m2 znajduje się w sumie 5 połączonych ze sobą pomieszczeń. Są przestronne, świetnie zagospodarowane i kryją same skarby.

Fabryka Form

W Fabryce Form kupicie między innymi produkty marek: Alessi, Eva Solo, Koziol a także mnóstwo skandynawskich projektów: Joop!, Jacob Jensen, Normann Copenhagen Design Letters, Karlsson, Kay Bojesen, Bosign a także fińskie  Iittala i Arabia Finland, z kolekcją oficjalnych produktów z postaciami Muminków.

Fabryka Form
Asortyment Fabryki Form to produkty sprowadzane z całego świata.

Fabryka Form

„Stawiamy przede wszystkim na ich jakoś i jak najwyższy poziom obsługi klienta. Nie ma u nas żadnego problemu ze zwrotem, bądź wymianą  towaru. Klient jest dla nas najważniejszy i dbamy o  to  żeby po wizycie w naszym sklepie był w pełni usatysfakcjonowany” – mówi Dominika Gauza, Menedżer do spraw Komunikacji Marketingowej Fabryki Form. Nie można się z tym nie zgodzić. Personel warszawskiego sklepu jest pomocny i bardzo przyjaźnie nastawiony do klientów. W internecie znajdziemy także mnóstwo pochlebnych opinii na temat internetowych transakcji.

Fabryka Form

Mimo, że po przekroczeniu progu Fabryki Form wchodzimy do stosunkowo minimalistycznie urządzonych wnętrz, czuć tam jednak bardzo przyjazną atmosferę.

Fabryka Form

Można spokojnie obejrzeć wszystkie przedmioty. Sklep oferuje także przeróżnego rodzaju zestawy produktów, które można podarować bliskim na przeróżne okazje.

Fabryka Form

Będąc w Fabryce Form nie mogłam odmówić sobie przyjemności zakupu kubka z Małą Mi.

Fabryka Form

Do warszawskiego sklepu pewno będę wracać, Wam także polecam! Zakochacie się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia!

Related content