In love with Wroclove

Opublikowany Dodaj komentarz

Oczywiście oprócz standardowych postanowień typu: odchudzanie, większa aktywność fizyczna itd na mojej liście na jednym z ważniejszych pozycji zajęło podróżnowanie. Niemal od razu słowa postanowiłam zamienić słowa w czyny i zakupiłam bilety do Wrocławia. W tym przepięknym mieśćie spędziłam cały weekend! Wrocław to zdecydowanie jedno z moich ulubionych polskich miast. Czas płynie tam zupełnie inaczej niż w Warszawie. Ludzie na ulicach są bardziej przyjaźni, a starówka jest bardzo urokliwa. Stolica Dolnego Śląska spodobała mi się na tyle, że za miesiać znów tam wracam.

2

Postanowiłam, że postów turystycznych będzie na moim blogu zdecydowanie więcej. W Polsce i w Europie jest bardzo wiele miejsc wartych zobaczenia. Będę serwowała wam także adesy miejsc, które odwiedziłam.

Zwiedzanie miasta rozpoczęłam od wizyty w Afrykarium – Oceanarium. To miejsce, które po prostu trzeba zobaczyć! W cenie biletu (30 złotych) możecie zobaczyć zarówno Wrocławskie Zoo jak i podwodny świat Oceanarium. Ten nowoczesny ośrodek, który pojawił sie na mapie Wrocławia stosunkowo niedawno, jest uważany za jeden z największych tego typu miejsc w Europie. Po przekroczeniu jego drzwi jak niemal jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeniesiecie się do zupełnie innego – magicznego świata.

3

5

8

Wrocławki rynek jest naprawdę niesamowity!

7

Miejsca, które warto zobaczyć we Wrocławiu

Afrykarium- Oceanarium

Restauracja kociołek

Cinnabon

Related content