Kuba

Opublikowany Dodaj komentarz

Kuba Błaszczykowski to jeden z najlepszych polskich piłkarzy młodego pokolenia. Talent i ciężka praca doprowadziły go na sam szczyt. Dziś Błaszczykowski ma na swoim koncie tysiące celnych bramek, tytuł Kapitana Polskiej Reprezentacji, czy chociażby miano jednego z najlepszych zawodników Borussi Dortmund. Mimo ogromnego sukcesu jego życie wcale nie przypomina bajki. Trudne dzieciństwo i tragiczna śmierć ukochanej mamy mocno odbiły się na jego psychice, jednak Kuba się nie poddał i dzięki temu dziś może pochwalić się tyloma sukcesami. Historia jego życia to niemal gotowy scenariusz filmowy, jak się okazało także świetny materiał na książkę z przesłaniem!

kuba 4

„Kuba” to wywiad rzeka przeprowadzony z Kubą Błaszczykowskim przez Małgorzatę Domagalik. Muszę przyznać, że od kiedy tylko dowiedziałam się, że ta książka trafi na polskie półki wiedziałam, że to będzie wyjątkowe wydawnictwo. Małgorzata Domagalik jest jedną z najlepszych dziennikarek w naszym kraju. Sposób w jaki opracowała biografię Kuby Błaszczykowskiego dowodzi o warsztacie dziennikarskim z najwyższej półki! „Kuba” to zbiór wspomnień i wywiadów przeprowadzonych z Kubą, jego najbliższymi oraz współpracownikami. Ta historia naprawdę robi wrażenie. Aż trudno uwierzyć, że po tak trudnych przeżyciach były Kapitan Polskiej Reprezentacji dotarł aż tak daleko. Muszę przyznać, że sposób w jaki Kuba opowiada o nieżyjącej mamie jest wzruszający. Upór Błaszczykwowskiego w dążeniu do spełnienia piłkarskich marzeń jest godny podziwu. Tysiące godzin spędzonych na boisku doprowadziły go do perfekcji. Historia Kuby pokazuje, że warto ciężko pracować i spełniać swoje marzenia.

KUBA 5

Dawno nie czytałam tak świetnie napisanej książki! Jest wciągająca i bardzo wzruszająca. Opracowanie Małgorzaty Domagalik sprawia, że czyta się ją właściwie jednym tchem. To historia człowieka z krwi i kości, który ma w życiu coś do powiedzenia. Nie znajdziecie w niej nawet cienia blichtru celebryckiego życia. Nastawcie się raczej na prawdziwe emocje!

Related content