Walentynki 2021

Walentynki 2021: prezenty i pomysły na spędzenie tego wyjątkowego dnia

Opublikowany Dodaj komentarz

Tegoroczne Walentynki będę zupełnie inne niż wszystkie. Plany romantycznych wypadów trzeba odłożyć na później. Nie oznacza to jednak, że nie można zorganizować czegoś orginalnego. Wręcz przeciwnie!

Walentynki 2021 zbliżają się wielkimi krokami. Jednak na szczęście mamy jeszcze wystarczająco dużo czasu na przygotowania. Jeśli jeszcze nie wiecie jak je spędzić, mam dla Was kilka propozycji!

Romantyczny spacer

Walentynki 2021

Romantyczny wieczór w Paryżu? Na to trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Obecna sytuacja spowodowana pandemią koronawirusa nie sprzyja podróżom zagranicznym. Na taką uroczą przechadzkę można się wybrać w najbliższej okolicy. Warszawskie Łazienki, Ogród Saski, Ostrów Tumski we Wrocławiu, Gdański Park Oliwski, ulica Piotrkowska w Łodzi to tylko niektóre z przykładów. W każdym mieście, czy miasteczku można znaleźć takie perełki!

Romantyczna kolacja

Walentynki 2021

Wasza druga połówka uwielbia podróże i tęskni za swoim ukochanym krajem, miastem, albo regionem? Przygotujcie romantyczną kolację z potrawami z tej konkretnej części świata. Kuchnia włoska, hiszpańska, francuska, turecka, grecka, tajska, meksykańska? Internet pełen jest przepisów! Jestem pewna, że poradzicie sobie bez problemu. Zadbajcie także o odpowiednie napoje. Smaczne wino zawsze w cenie. Jeśli gotowanie to czarna magia, możecie skorzystać z opcji cateringu! Gastronomia potrzebuje wsparcia! Pamiętajcie, że dowóz posiłków na Walentynki trzeba zorganizować sobie wcześniej.

Czytaj także: Najpiękniejsze polskie miasta

Film i muzyka

Walentynki 2021

Walentynkowy wieczór bez romantycznej muzyki? Niemożliwe! Wybór odpowiednich kawałków to podstawa. Whitney Houston, Jessie Ware, Sade, Ed Sheeran, Bruno Mars zawsze się sprawdzają. Obowiązkowy punkt Walentynek 2021 to film. Legendarne: „Casablanka”, „Love Story”, „Dirty Dancing”, „Pretty Women”, „Pamiętnik” będą najlepszym wyborem!

Walentynki 2021: prezenty

Podstawą do przygotowania odpowiedniego prezentu dla waszej ukochanej osoby jest wiedza na temat jej zainteresowań. Oczywiście istnieje lista przedmiotów, które sprawdzają się zawsze. Przykład? Ramka z waszym wspólnym zdjęciem, fotoksiążka, płyty, książki. Kobiety zawsze ucieszą się z biżuterii, którą znajdziecie na stronie 925.pl, kosmetyków do pielęgnacji ciała, perfum, czy vouchera na ulubione zabiegi. Kwiaty to absolutna podstawa. Dla faceta świetnym prezentem będą gadżety do samochodu, portfel, zegarek, perfumy, vocuher na jazdę samochodem wyścigowym, smatwatch.

Mam nadzieję, że znajdziecie coś odpowiedniego. Zatem do dzieła! Planujcie, kupujcie, jedzcie, pijcie i oglądajcie. Ważne żeby być razem!Related content