Prezentownik 2020

Prezentownik 2020 – zainspiruj się!

Opublikowany Dodaj komentarz

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami! Zastanawiasz się jakie prezenty kupić dla najbliższych osób? A może szukasz czegoś idealnego dla podróżnika? Oto kilka moich prezentowych inspiracji.

Bez wątpienia tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne niż wszystkie. Pandemia koronawirusa przewróciła nasze życie do góry nogami. Jedno jest pewne – w tym roku przedświąteczne zakupy bezpieczniej jest zrobić w internecie , a im szybciej je zrobisz, tym większa pewność, że paczki dotrą na czas.

Absalon, Jakub Miazga

Absalon, Jakub Miazga

Książka zawsze jest idealnym świątecznym prezentem! Chyba nie można bliskiej osobie podarować niczego lepszego. Moim ostatnim odkryciem jest Absalon, autorstwa Jakuba Miazgi. To kapitalny kryminał wciągający do tego stopnia, że trudno opanować się przed przeczytaniem kolejnej strony. Początkująca dziennikarka bada okoliczności zabójstwa krakowskiego biznesmena. Kiedy udaje się jej dotrzeć do kolejnych dowodów, sprawa zostaje jej odebrana. Kobieta nie poddaje się i postanawia sprawdzić, kto jest zamieszany w zbrodnię. W trakcie dziennikarskiego śledztwa na jaw wychodzą kolejne niespodziewane fakty. Dzieła sztuki, mnóstwo zagadek i urokliwe krakowskie Podgórze i Kazimierz – takie kapitalne połączenie znajdziecie w Absalonie.

Prezentownik 2020 – album idealny

Prezenty na święta dla fanów turcji

Masz w swoim otoczeniu podróżnika, który jest totalnie zakochany w jakimś miejscu? Chcesz sprawić aby choć na chwilę przeniósł się do swojego ukochanego miasta albo kraju? Kapitalnym prezentem będzie reportaż lub album. Moim tegorocznym odkryciem jest Stambuł do zjedzenia, autorstwa Bartka Kieżuna. Genialne zdjęcia, świetne opisy miejsc i przepisy na przepyszne tureckie specjały. Jestem pewna, że zakochasz się bez pamięci. Jeśli szukasz dobrego reportażu, zerknij na ofertę Wydawnictwa Czarne. Można tam znaleźć mnóstwo perełek!

Kalendarz książkowy na 2021 rok

Prezentownik 2020
fot. 4Gift.pl

Na polskim rynku dostępnych jest mnóstwo kalendarzy z przeróżnymi motywami. Grunt to znaleźć taki, który będzie pasował do charakteru obdarowanej osoby. Jednym z moich tegorocznych prezentowych wyborów jest kalendarz How you doing? 2021 od 4Gift.pl. Oczywiście związany jest z nieśmiertelnym serialem Przyjaciele! Absolutna perełka!

Kalendarz ścienny

Prezentownik 2020
fot. Napromieniowani.pl

Dla tych, którzy kochają podróże w nieoczywiste miejsca, należy przygotować równie nieoczywisty prezent. Kalendarz ścienny od Napromieniowani.pl z genialnymi zdjęciami Czarnobyla z całą pewnością taki właśnie będzie. Fotografie, które są w nim zawarte robią ogromne wrażenie! Katastrofa w Czarnobylu zmieniła losy świata, ogrom tej tragedii i to co dziś możemy zobaczyć w Zonie jest widoczne na poszczególnych kartach tego niezwykłego kalendarza.

Smartwatch

Świąteczny prezentownik bez przydatnego gadżetu elektronicznego? To chyba nie byłoby możliwe. Bardzo praktycznym prezentem będzie opaska Xiaomi Mi Band 5. Opaski Xiaomi mogę polecić z całą odpowiedzialnością, bo sama od prawie roku z niej korzystam. Mi Band konfigurujemy z smartfonem, dzięki temu docierają do nas wszelkie powiadomienia. Opaska monitoruje naszą aktywność fizyczną, możemy sprawdzić w niej też pogodę i wiele innych interesujących nas informacji. Opaski Mi Band znajdziesz między innymi w sklepie DIOLUT. W porównaniu z innymi smartwatchami cena jest bardzo przystępna i mogę zapewnić, że jest to dobry wybór.

Mam nadzieję, że moje propozycje świątecznych prezentów będą przydatne i udało się dzięki nim znaleźć prezent idealny! Zatem udanych zakupów 🙂Related content