urodziny podróżniak

Prezent idealny dla małego podróżnika

Opublikowany Dodaj komentarz

Szukasz prezentu dla małego podróżnika? Chcesz kupić coś wyjątkowego? Postaw na coś praktycznego! Oto kilka moich propozycji. Mam nadzieję, że zainspirują cię do zakupów

Pasją do podróżowania można zarazić się od najmłodszych lat. Nie od dziś wiadomo, że nawet najmniejsze szkraby mogą złapać bakcyla. A potem jest już tylko piękniej. Zaczynaj się pierwsze wycieczki, a potem coraz dalsze i dalsze. Mały podróżnik z pasją to prawdziwy skarb i na skarby zasługuje! Jeśli więc szukasz dla niego czegoś wyjątkowego, postaw na coś totalnie praktycznego.

Atlas świata

Atlas geograficzny dla dzieci to prezent idealny! Kapitalnie sprawdzi się do nauki geografii, ale oczywiście nie tylko. Nauka to jedno, ale nie zapominajmy o podróżach palcem po mapie. Tak właśnie zaczynają się najważniejsze wyprawy!

Album na zdjęcia

Kolejna propozycja to album na zdjęcia. To prezent, który zawsze się sprawdzi i jest świetną pamiątką dla dziecka. Rodzice będą uwieczniać podróże duże i małe, aż w końcu mały podróżnik sam zacznie robić zdjęcia. To jeden z ponadczasowych prezentów, a fotografia analogowa znów wraca do łask! Zresztą chyba każdy podróżnik bez względu na wiek ucieszy się z takiego prezentu!

Książeczka o podróżowaniu

Na rynku dostępnych jest całe mnóstwo inspirujących książeczek o podróżowaniu i nie tylko. Są także kapitalnie wydane. Piękne fotografie ciekawią małego brzdąca, a treść pozwala rozwijać wyobraźnię!

Skarbonka

Od najmłodszych lat należy uczyć dziecka oszczędzania i rozsądnego wydawania pieniędzy. Dlatego też skarbonka jest genialnym pomysłem. Na początku dziecko będzie w niej zbierało monety, aż w końcu przejdzie do większych kwot. Aż w końcu pewnego dnia pieniądze ze skarbonki będą przeznaczone na pierwszą podróż…

Podświetlany globus

Globus jest oczywiście pomysłem dla nieco starszego dziecka, jednak dla tych młodszych też można znaleźć coś ciekawego – globus podświetlany, który służy też jako lampa. Obecnie na rynku można znaleźć mnóstwo modeli, które nie tylko pozwolą dziecko poznawać nowe kraje, ale także będą ciekawym elementem wyposażenia pokoju dziecka. Jestem przekonana, że również rodzicom małego podróżnika taki prezent bardzo się spodoba!

Related content