Podsumowanie maja

Opublikowany 20 komentarzy

Maj to zdecydowanie najpiękniejszy miesiąc w roku! W powietrzu czuć zapach bzu,  a wokół nas jest wszechobecna budząca się do życia natura.

Muzeum Wsi Lubelskiej

W maju miałam okazję odwiedzić kilka wspaniałych miejsc w naszym kraju, a podróżowanie w tak niesamowitym czasie było dla mnie samą przyjemnością.

Muzeum Wsi Lubelskiej

W pierwszą majową podróż wybrałam się do magicznego Lublina. Miałam okazję odwiedzić tamtejsze Muzeum Wsi Lubelskiej, a także niezwykle klimatyczne Stare Miasto.

Muzeum Wsi Lubelskiej

Nie mogłam odmówić sobie także spaceru do Zamku Królewskiego.

Lublin

Po raz kolejny przekonałam się, że w naszym kraju jest mnóstwo wspaniałych miejsc i zamiast kolejnej zagranicznej wycieczki warto odkrywać polskie miasta.

Lublin Lublin Lublin Łódź

Muzeum Kinematografii

Kolejna podróż odbyłam do Łodzi. Choć nigdy nie darzyłam tego miasta ogromną sympatią postanowiłam spojrzeć na Łódź z nieco innej perspektywy.

Muzeum Kinematografii

 

To miasto się rozbudowuje i staje się coraz bardziej nowocześniejsze. Jeśli będziecie w Łodzi koniecznie wybierzcie się do Muzeum Kinematografii a także do Hotelu Stare Kino.

Stare Kino

Jestem przekonana, ze zakochacie się w tych miejscach od pierwszego wejrzenia!

Stare Kino

W maju miałam okazje wyskoczyć na weekend do ukochanego Trójmiasta.

Maj

Jak zawsze spędziłam tam wspaniały czas. Punktem obowiązkowym każdej mojej wizyty w Trójmieście jest oczywiście spacer po urokliwej Gdyni Orłowo.

Gdynia Orłowo

Gdynia Orłowo

Wiosna to idealny czas na uprawianie aktywności fizycznej. Ja jak zawsze postawiłam na wycieczki rowerowe.

Rower

Przemierzyłam całkiem sporą ilość kilometrów. Jazda po pachnącym lesie była dla mnie prawdziwą przyjemnością!

Rower

Mam nadzieje, że piękna majowa pogoda powtórzy się także w czerwcu, a ja właśnie pakuje się do kolejnego wyjazdu – tym razem Londyn!

Rower

 

Related content