Zima w natarciu

Opublikowany Dodaj komentarz

Lato wszystkim nam kojarzy się z dużą aktywnością fizyczną. Kiedy słońce znajduje się wysoko na niebie i wręcz rozpieszcza nas swoimi promieniami jesteśmy bardzo aktywni i pełni energii. Jeździmy na rowerze, biegamy i robimy wszystko to, co pozwoli nam w pełni wykorzystać każdy słoneczny dzień. Robimy tyle przeróżnych rzeczy, że nie starcza nam czasu na czytanie, nadrabianie zaległości w premierach kinowych czy też nowościach płytowych. Na szczęście na te wszystkie czynności możemy bez większego problemu znaleźć czas w długie zimowe wieczory. Czy jest coś przyjemniejszego niż czytanie książki przy dźwiękach ulubionej płyty w otoczeniu świeczek zapachowych? Zdecydowanie nie!

002111

Potrzebujecie w okresie jesienno-zimowym pozytywnej energii? Myślę, że najpredzej uda wam się ją wykrzesać z waszych ulubionych płyt! Na polskim rynku muzycznym w ostatnim czasie ukazało się naprawdę mnóstwo ciekawych albumów, po które zdecydowanie warto sięgnąć. Moim absolutnym numerem jeden nadal pozostaje najnowsza płyta Mroza – Rollercoster! Ten młody i utalentowany facet nie ma w tym kraju sobie równych.

Pozostając w temacie fajnych energetycznych albumów nie można nie wspomnieć o dużych premierach, jakie szykują się na najbliższy czas. 24 listopada na półkach polskich sklepów muzycznych znajdziecie nowe krążki chłopaków z Afromental! Panowie zapowiadają kompletną rewolucję. Czekam na ten album z dużym zaciekawieniem. Już dziś mogę Wam obiecać, że jego recenzję znajdziecie na moim blogu.

Jeśli myślicie, że z powodu zimy powinniście zupełnie odpuścić wykonywanie wszelkich aktywności fizycznych, jesteście w dużym błędzie! Ćwiczyć i trenować należy o każdej porze roku bez względu na pogodę. Ja z czystym sumienie polecam Wam bieganie. Na własnym przykłądzie mogę też śmiało stwierdzić, że bieganie w chłodniejsze dni jest zdecydowanie przyjemniejsze niż w upalne. Moja przygoda na dobre rozpoczęła sie od przeczytania ksiażi Beaty Sadowskiej „I jak tu nie biegać”, o której będziecie mogli przeczytać już wkrótce na blogu. Jeśli nie lubicie biegać spróbujcie chodzić z kijkami:)

W długie zimowe wieczory nie zapominajcie także o napojach rozgrzewających:)

0811-73g2i79i-vastavalo-372668 8938 2

fot. Visit Finland

Related content