Trener personalny

Opublikowany Dodaj komentarz

Mam wrażenie, że od dobrych kilku lat Polacy wręcz rozkochali się w zdrowym trybie życia. Widok osób uprawiających jogging na polskich ulicach właściwie nikogo dziś nie dziwi. A jeszcze kilka lat temu mógł wywołać sporą sensację. Dzieje się tak nie tylko w dużych miastach ale także mniejszych miejscowościach. Nieograniczony dostęp do darmowych ćwiczeń w sieci jeszcze mocniej napędza tę machinę. Wybór mamy ogromny: płyty dvd, filmiki w sieci, kanał telewizyjny, siłownie na świeżym powietrzu, czy chociażby tradycyjne siłownie i kluby fitness. Każdy wybiera to co jest dla niego najodpowiedniejsze. Ja przetestowałam kilka treningówi ze znanymi trenerami fitness i chętnie podzielę się z wami moją opinią.

tape-403593 1280

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska – to zdecydowanie najpopularniejsza trenerka fitness w tym kraju. Mam za sobą kilka serii jej ćwiczeń. Jakiś czas temu kupiłam dvd z jej autorskim programem. Muszę powiedzieć, że niestety ćwiczenia z Chodakowską na dłuższą metę nie są dla mnie. Meczą mnie jej komentarze. Nawet jeśli same ćwiczenia są ok, to sposób w jaki są podane zwyczajnie mnie odpychają. Pewną opcją są oczywiście ćwiczenia bez dźwięku. Czuję się także przytłoczona tym, że Ewa Chodakowska jest wszędzie. Pojawia się w zbyt wielu miejscach na raz i to jest najzwyczajniej w świecie męczące. Nie kwestionuję jednak tego jak wielu osobom Ewa Chodakowska pomogła. Za to należy się jej wielka pochwała. Ruszyła Polaków z kanap i to jest jej ogromnym plusem. Sukces osiągnęła sama , a marka, którą stworzyła w naszym kraju jest naprawdę silna. Sięgnęłam także po jedną z książek Ewy Chodakowskiej. Przepisy, które w niej serwuje są w miarę proste do odtworzenia, a składniki powszechnie dostępne.

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska proponuje pełen wachlarz usług związanych ze zdrowym żywieniem. Zaczynając od zbilansowanej diety, po ćwiczenia, a kończąc na poradniku o zdrowym żywieniu. Wszystko jest przygotowane w sposób profesjonalny, opatrzone pięknymi zdjęciami. Tylko brakuje mi w tym wszystkim naturalności. Nie wiem czym jest to spowodowane ale postać Ani Lewandowskiej wywołuje u mnie niezbyt pozytywne emocje. Nie wykorzystywałam nigdy jej autorskich programów, ale na bieżąco śledzę bloga i profil na Facebooku. Nie potrafiłabym regularnie odpalać filmików, czy też uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez Anię Lewandowską.

glass-617387 1280

Kępka i Gaś – Gym Break

Na koniec zostawiłam swoich ulubieńców. Szymon Gaś i Kasia Kępka to moim zdaniem idealny duet w świecie ćwiczeń i fitnessu. Brak nadęcia, energia i pełen profesjonalizm to ich znaki rozpoznawcze. Dowodem na skuteczność programu treningu funkcjonalnego tworzonego przez Szymona jest właśnie metamorfoza Kasi, która wygląda teraz rewelacyjnie. Ćwiczenia Kasi i Szymona są dostępne w internecie i na płytach Dvd. Możecie także wykupić karnet w stworzonym przez tę parę centrum treningu funkcjonalnego Gym Break. Kasia i Szymon pojawiają się także na kanale Tvn Meteo Active i na różnych imprezach związanych ze sportem. Zdecydowanie polecam wam ich ćwiczenia. Szczególnie te modelujące brzuch!

gym-526995 1280

Oprócz ćwiczeń Gym Break regularnie jeżdżę na rowerze. Od sierpnia stanę się także właścicielką karty Multisport. Będzie się działo! Zamierzam uczęszczać na zajęcia fintess i pływać na basenie znajdującym się w mojej firmie. Szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać! A Wy jaki macie sposób na idealną sylwetkę ?

Related content