Busko-Zdrój

Wielkanoc w Busku-Zdroju – zainspiruj się

Opublikowany Dodaj komentarz

Busko-Zdrój to urokliwa miejscowość położona na terenie województwa świętokrzyskiego. Jest wręcz wymarzonym miejsce odpoczynek!  A że Święta Wielkiej Nocy już za pasem, warto zastanowić się nad świątecznym wyjazdem. Piękne krajobrazy i świetną zabawę dostaniecie w pakiecie.

Solankowa tradycja

Busko Zdrój

Busko – Zdrój jest uzdrowiskiem z wieloletnią tradycją. Początki miasta datuje się na XII wiek. Około 1180 roku rycerz Deresław sprowadził tam zakon Norbertanek, a zaledwie 100 lat później osada posiadała już prawa miejskie. Właściwości tamtejszych wód mineralnych były znane już za czasów Władysław Jagiełły. Unikatowe solanki siarkowo-siarkowodorowe wpływają zbawiennie na zapalenia stawów, choroby kręgosłupa, stany pourazowe czy chociażby na nadciśnienie tętnicze. Na terenie tej leczniczej miejscowości znajduje się kilka zakładów przyrodoleczniczych, romantyczny Park Zdrojowy, zabytkowe XIX- wieczne Łazienki, Zameczek Deresława, a także między innymi rezerwat Zimne Wody.

Pakiet Wielkanocny

Busko-Zdrój

Atrakcji jest mnóstwo, jest co oglądać, więc jeśli szukacie ciekawej destynacji na świąteczny wypad, ta urokliwa miejscowość jest dla Was. Odpoczniecie tam od codziennego życia i swoich obowiązków, a atmosfera klimatycznego Buska z pewnością się do tego przyczyni. Połączenie tradycji wielkanocnych i totalnego relaksu znajdziecie w Hotelu Bristol, który przygotował dla swoich gości specjalną ofertę.

Busko Zdrój

Pakiet Wielkanocny zawiera nocleg. wyżywienie (dania kuchni staropolskiej), a także sporo tradycyjnych wielkanocnych aktywności. Każdy znajdzie coś dla siebie. W planach jest świąteczne grilowanie na tarasie Hotelu, malowanie pisanek, komponowanie koszyczka, koncerty, a także kino dla najmłodszych. Na pewno nie zabraknie poszukiwań zajączka i mnóstwa dobrej zabawy.

Aktywny wypoczynek

Busko-Zdrój

Fani aktywnego trybu życia także nie będą mogli narzekać, bowiem w Pakiecie znalazły się grupowe zajęcia Active (aqua aerobik, zajęcia w sali fitness) i nielimitowane wejścia na basen oczyszczany nanosrebrem. Lubicie ruch na świeżym powietrzu? W ramach wielkanocnej wizyty będziecie mogli wybrać się również na Nordic walking.

Busko

Po wysiłku czekać na Was będą: jacuzzi i 4 rodzaje saun. Jak widzicie opcji wyboru jest naprawdę mnóstwo. Co ważne na pewno możecie liczyć na świetną atmosferę, pyszne dania i wielkanocny klimat unoszący się w powietrzu. Emocje i niezapomniane chwile gwarantowane.

Busko-Zdrój

 

Materiał powstał przy współpracy z BRISTOL **** ART & Medical SPA

ul. 1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój
woj. świętokrzyskie, Polska

Szczegóły Pakietu Wielkanocnego

 

Related content