Wieczna miłość

Wieczna miłość – serial z Burakiem Özçivitem

Opublikowany Dodaj komentarz

Wieczna miłość (tur. Kara sevda) to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali ostatnich lat. Jaka jest jego fabuła? Jak potoczą się losy Kemala i Nihan?

Wieczna miłość także w Polsce

Wieczna miłość (Kara sevda) podbiła serca widzów zarówno w Turcji, jak i daleko poza jej granicami. Produkcja była emitowana w Turcji na kanale Star tv od października 2015 roku do czerwca 2017. Powstało łącznie 74 odcinków. W Polsce serial można było oglądać od sierpnia 2018 roku do września 2019 roku. Ze względu na to, że tureckie odcinki są dużo dłuższe niż Polskie, Telewizja Polska pokazała 2 sezony serialu, które zostały podzielone na 244 odcinki. Obecnie można je oglądać na platformie VOD.

Wieczna miłość – fabuła


Wieczna miłość to historia Kemala (Burak Özçivit) i Nihan (Neslihan Atagül). Kemal pochodzi z robotniczej dzielnicy Stambułu. Jego ojciec jest fryzjerem, a matka gospodynią domową. Pewnego dnia podczas jazdy autobusem poznaje Nihan, której status społeczny jest zupełnie inny. Dziewczyna mieszka w ogromnym domu razem z matką, ojcem i bratem bliźniakiem. Firma jej ojca ma coraz większe problemy finansowe, dlatego matka naciska na ślub z bogatym i aroganckim biznesmenem Emirem. Nihan, która jest po uszy zakochana w Kemalu nawet nie bierze pod uwagę małżeństwa. Jednak pewnego dnia okazuje się, że nie będzie miała innego wyjścia. Emir organizuję intrygę w wyniku której brat Nihan zostaje zamieszany w zabójstwo. Dziewczyna nie ma innego wyjścia niż ślub…

Nihan i Kemal w Wiecznej miłości

Kemal wyjeżdża ze Stambułu i układa swoje życie na nowo. Pewnego dnia wraca do miasta i spotyka Nihan. Miłość, która ich kiedyś łączyła odżywa na nowo. Szybko okazuje się, że para zakochanych nie może bez siebie żyć. Kemal postanawia odzyskać ukochaną i zemścić się na Emirze za szantaż sprzed lat. Szczęśliwe życie przy boku ukochanej wcale nie będzie takie proste, a Emir szykuje dla niego mnóstwo pułapek. Kara sevda przepełniona jest dramatycznymi wydarzeniami, szybkimi zwrotami akcji, porwaniami i porachankami miedzy Kemalem a Emirem. Jak zakończy się historia Nihan i Kemala? Niestety dramatycznie…

Kim jest Burak Özçivit?

Rola Kemala w Wiecznej miłości przyniosła Buraki Özçivitowi ogromną popularność, zarówno w Turcji, jak i poza jej granicami. Aktor urodził się 24 grudnia 1984 roku w Stambule. Ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Marmara. Swoją karierę rozpoczynał od pracy modela. Wystąpił między innymi we Wspaniałym stuleciu. Obecnie pracuje na planie Kuruluş Osman . W 2015 roku związał się z Fahriye Evcen z którą ma syna Karana.

Zobacz także: Nowy serial z Canem Yamanem

Kim jest Neslihan Atagül ?

Neslihan Atagül urodziła się 27 sierpnia 1992 roku w Stambule. Jej pierwszą poważną serialową rolą była Deniz w Yaprak Dökümü. Następnie wystąpiła w filmie Araf. Największą popularność przyniosły jej role w Fatih Harbiye i Wiecznej miłości. W 2016 roku wyszła za Kadira Doğulu. Obecnie można ją oglądać w Sefirin Kızı.

Related content