W dobrych rękach - nowy turecki film na netflixie

W dobrych rękach – nowy turecki film na Netflixie

Opublikowany Dodaj komentarz

W dobrych rękach to kolejna turecka produkcja z Aslı Enver, Kaanem Urgancıoğlu w rolach głównych. Historia chorej na nowotwór Melisy wzruszy Was do łez!

Melisa pracuje w jednej ze stambulskich kawiarni i samotnie wychowuje ukochanego syna. Pewnego dnia dowiaduje się, że choruje na nieuleczalny nowotwór i pozostaje jej zaledwie kilka miesięcy życia. Postanawia zawalczyć o lepszą przyszłość dla Cana i szuka mężczyzny, który zajmie się chłopcem po jej śmierci. Pewnego dnia poznaje zadufanego w sobie Firata…

W dobrych rękach – turecki dramat

Relacja tej dwójki to prawdziwy rollercoaster. Zaczyna się od nienawiści, która przeradza się w miłość. Pojawia się też kłamstwo i niedomówienia. Jedno jest pewne – „W dobrych rękach” to film przepełniony emocjami. Nie da się przejść obok niego obojętnie. Jeśli lubicie dobre tureckie dramaty, ten film na pewno wywoła u was wzruszenie i skłoni do przemyśleń. A i oczywiście nie można zapomnieć o stambulskiej atmosferze i tamtejszych klimatycznych uliczkach.

Aslı Enver i Kaan Urgancıoğlu

Główne role zagrali: Aslı Enver – znana między innymi z „Narzeczonej ze Stambułu” a także Kaanem Urgancıoğlu z „Wiecznej miłości”. Rola w „Dobrych rękach” to powrót aktorki na rynek. Od jakiegoś czasu nie pojawiała się w żadnych produkcjach. Natomiast Kaana można było zobaczyć ostatnio w serialu „Love 101” również na Netflixie. Rola w nowej produkcji zasługuję na pochwałę. Oby okazji do takich produkcji było coraz więcej!

Related content