Styl Edy Yildiz

Styl Edy Yildiz – ubrania z Sen Çal Kapımı

Opublikowany Dodaj komentarz

Eda Yildiz to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych serialowych postaci w 2020 roku! Sen Çal Kapımı z Hande Erçel i Keremem Bürsinem bije w Turcji rekordy popularności. Jaki styl ma główna bohaterka tej produkcji? Czy ubrania, które nosi są dostępne także w Polsce?

Sen Çal Kapımı
fot. Sen Çal Kapımı

Eda Yildiz to młoda i pełna energii dziewczyna. W pierwszym odcinku Sen Çal Kapımı dowiadujemy się, że pomaga cioci w prowadzeniu kwiaciarni. Studiowała architekturę, ale za sprawą rodziny Bolatów zostaje wyrzucona z uczelni i traci szansę na zagraniczne stypendium. Pewnego dnia poznaje Serkana i jej życie przewraca się do góry nogami. Rozpoczyna pracę w biurze architektonicznym Art Life i udaje narzeczoną swojego największego wroga.

Wygoda przede wszystkim!

Wraz z nowymi odcinkami Sen Çal Kapımı i wydarzeniami w życiu Edy jej styl zdecydowanie się zmienia. Zawsze elementem jej stylizacji są kolorowe dodatki i świetnie dobrana biżuteria. W początkowych odcinkach dziewczyna nosi kolorowe kombinezony, szorty, t-shirty, chusty, sportowe buty, a stylizacje uzupełnione są delikatną biżuteria (naszyjniki, bransoletki, pierścionki). Elementy jej garderoby są dostępne w sieciówkach, takich jak Zara, Mango, Stradivarius, czy H&M.

Eda Yildiz stawia na kolor!

W pierwszym odcinku Zapukaj do mych drzwi Eda przebywa w kwiaciarni swojej ukochanej cioci. Tuż po tym jak straciła wymarzone stypendium jej głównym zajęciem jest sprzedaż kwiatów i przygotowywanie bukietów na zamówienie. W jednej pierwszych scen jest ubrana w niebieski kombinezon firmy Nisa Kalo. 400 TL, około 185 zł.

Top, szorty i wygodne trampki

Eda i Serkan wspólnie wybierają się na lokalny bazar, a potem przygotowują kolację dla Selin i jej narzeczonego. Stylizacja głównej bohaterki jest bardzo luźna i zapewne każda z nas czuła by się w niej wyjątkowo wygodnie, zwłaszcza w upalne dni. Eda jest ubrana w top Zary, krótkie białe szorty ze Stradivariusa i nieśmiertelne trampki Converse.

Klasyczna jeansowa koszula

Bez wątpienia Eda Yildiz stawia na wygodę. Kiedy spędza czas w domu chętnie zakłada wygodne, kolorowe bluzy, a także koszule. Każda z nas czuję się w takich ubraniach bardzo swobodnie. Możemy je założyć zarówno na uniwersytet, czy na spotkanie z przyjaciółmi. Podczas trudnej rozmowy z Sekanem Eda ma na sobie oversizową jeansową koszulę, którą znajdziecie w H&M.

Satynowa sukienka

Jeśli w najbliższym czasie macie w planach randkę ze swoim ukochanym, spokojnie możecie zainspirować się trafioną w 10 stylizację Edy. Satynowe sukienki to bowiem jeden z największych trendów 2020 roku. Model, który ma na sobie główna bohaterka podczas jednej z najbardziej romantycznych scen z Sen Çal Kapımı jest dostępna w Stradivariusie

Eda Yildiz i bajeczna sukienka z zaręczyn!

W zestawieniu stylizacji Sen Çal Kapımı nie mogło zabraknąć sukienki z wieczoru zaręczynowego pary głównych bohaterów. Pewnie każda z nas doskonale pamięta scenę, podczas której Serkan pomaga Edzie zapiąć ekspres tej pięknej kreacji! Ależ było wtedy gorąco. Sukienka jest dostępna w Maison Ju.

Kraciasta marynarka

Eda spędza mnósto czasu w Art Life. W biurowych stylizacjach stawia głównie na marynarki, które łączy z luźnymi elementami garderoby. W jednym z odcinków serialu mogłyśmy oglądać Edę ubraną w dwurzędową, kraciastą marynarkę z Zary. Można ją połączyć z jeansami, białym topem i zamszowymi, czarnymi botkami.

A na koniec słynna scena z zaręczyn…

Related content