Skandynawska moda i Sinsay

Opublikowany Dodaj komentarz

Jaka jest skandynawska moda? Prosta, zachowawcza i piekielnie komfortowa. Jeśli lubicie styl z dalekiej północy, koniecznie zwróćcie uwagę na najnowszą kolekcję polskiej marki Sinsay. Jestem pewna, że zakochacie się w niej od pierwszego wejrzenia. Skandynawska moda

Kraje skandynawskie słyną z genialnego designu. Któż z nas nie ma w swoim domu przynajmniej jednego przedmiotu pochodzącego z Ikei. Skandynawscy projektanci stawiają na prostotę, a w swoich pracach wykorzystują najwyższej jakości produkty. Tak też jest w przypadku skandynawskiej mody i tamtejszego street stylu. Mieszkanki Oslo, Sztokholmu, Kopenhagi czy Helsinek kochają klasykę i na co dzień wybierają stroje, w których jest im najzwyczajniej w świecie wygodnie.

Skandynawska moda i wygoda

skandynawska moda

Spacerując po ulicach największych skandynawskich miast znajdziecie mnóstwo kobiet i mężczyzn, którzy wyglądają naprawdę genialnie. Ich stylizacje oparte są na klasyce. Wszyscy chętnie zakładają jeansy, koszule i wygodne trampki. Pracownicy korporacji wybierają eleganckie kostiumy.

skandynawska moda

 

Marka Sinsay zainspirowana skandynawskim stylem przygotowała dla swoich klientek kolekcję jesienno-zimową, w której znalazły się projekty,  które chętnie założyłabym każda kobieta mieszkająca na terenie Skandynawii. Sesja zdjęciowa promująca Nordic Sunset została wykonana na charakterystycznym dla tamtejszych terenów skalistego brzegu Bałtyku.

skandynawka moda

W okresie jesienno-zimowym mieszkanki Skandynawii chętnie zakładają wygodne jeansy, swetry, koszule jeansowe, oversizowe kardigany, sukienki dresowe i ciepłe płaszcze. Wybierają one ubrania, w których będą czuły się komfortowo. Zwłaszcza podczas jazdy rowerem. Pamiętajmy, że mieszkańcy krajów nordyckich przez większą część roku poruszają się rowerami.

skandynawska moda

Marka Sinsay w kolekcji Nordic Sunset postawiła na wygodne, ale także dziewczęce stroje. Między innymi sukienki, bluzki, ale też spódniczki. Nie zabrakło dodatków, które pomogą przetrwać zimne dni.

 

Related content