Sierpień w obrazach

Opublikowany 7 komentarzy

Fotografia to zdecydowanie moja największa pasja. Wykonywanie zdjęć sprawia mi ogromną przyjemność, dlatego też tak chętnie przygotuję fotograficzne podsumowanie miesiąca. Tym razem mam dla Was kilka fotek z sierpnia. Wybranie tych najciekawszych zajęło mi całkiem sporo czasu, bo w ubiegłym miesiącu działo się naprawdę sporo.

W sierpniu byłam wyjątkowo aktywna. Odwiedziłam mnóstwo interesujących miejsc. Niemal każdy weekend spędzałam w podróży. Byłam miedzy innymi w Trójmieście, Wrocławiu, Modlinie, czy Ustce.

Na szczęście towarzyszyła mi za każdym razem piękna pogoda, dzięki temu zwiedzanie kolejnych miejsc w blasku letnich promieni to tylko i wyłącznie przyjemność.

W sierpniu nie mogło zabraknąć mnie w Trójmieście. Wreszcie dotarłam do Muzeum Miasta Gdyni.

Gdynia

 

Wybrałam się także na spacer w okolice klimatycznego gdyńskiego portu. Tam zawsze się relaksuję i ładuję akmulatory.

Podczas weekendowego wypadu do Trójmiasta nie mogłam odmówić sobie wizyty w Gdańsku.

Gdańsk

Tym razem wreszcie udało mi dotrzeć na Jarmark św. Dominika. To wyjątkowe wydarzenie, odbywające się w sercu miasta, przyciąga mieszkańców, ale i turystów z całego kraju. Możecie tam zakupić absolutnie wszystko!

Od dawna marzyłam o wyprawie do Modlina. Widok tej ogromnej twierdzy z okna pociągu, zawsze przyprawiał mnie o szybsze bicie serca. Jako, że 15 sierpnia jest dniem wolnym od pracy, nie zastawiając się zbyt wiele, zainwestowałam w bilet do tej miejscowości.

Modlin

Udało mi się dotrzeć do niemal wszystkich miejsc, dostępnych dla turystów.

W sierpniu dotarłam także do słynnych ogrodów Uniwersytetu Warszawskiego. To bardzo klimatyczne miejsce. Koniecznie się tam wybierzcie.

Ogrody BUW

Po raz kolejny wybrałam się do do mojego ukochanego Wrocławia. Przebywanie w tym mieście zawsze powoduje uśmiech na mojej twarzy.

Wrocław

Odwiedziłam ulubione miejsca i całkiem dobrze się bawiłam podczas pewnej imprezy urodzinowej 🙂

Na deser pozostawiłam wisienkę na torcie – klimatyczną Ustkę. To zdecydowanie jedno z moich ulubionych miejsc na terenie północy naszego kraju.

Ustka

Piękne plaże, mnóstwo zieleni i urokliwe uliczki zawsze robią na mnie wrażenie. Ostatnie dni sierpnia spędziłam na spacerach i odwiedzaniu najważniejszych miejsc na terenie Ustki.

Nadmorskie miejscowości zazwyczaj są niezwykle klimatyczne. Nigdzie indziej ryba nie smakuje tak samo. Spacery brzegiem morza zawsze są romantyczne, a czytanie książki na plaży to ogromna przyjemność.

Tym razem wreszcie wybrałam się do magicznego Orzechowa. Ależ jest tam pięknie, ale o tym już wkrótce na blogu…

Po więcej zdjęć zapraszam serdecznie na mój Instagram

Related content