Özge Yağız

Özge Yağız w serialu Moja lewa strona

Opublikowany Dodaj komentarz

Özge Yağız zagra jedną z głównych ról w serialu Moja Lewa Strona. Będzie go można oglądać w czwartki o 20:00 czasu tureckiego na antenie Star Tv Pierwszy odcinek już 26 listopada. O czym będzie ta produkcja?

Wątpliwości fanów pięknej Özge Yağız zostały rozwiane. Po rezygnacji z roli Reyhan w serialu Przysięga, aktorka zdecydowała się na podpisanie kolejnego kontraktu. Już wkrótce będzie można zobaczyć w nowej produkcji tureckiego kanału Star Tv – Moja lewa strona (Sol Yanım).

Özge Yağız i Przysięga

Özge Yağız
fot. Star Tv

Özge Yağız znana jest polskim widzom z roli w serialu Przysięga. Losy Reyhan i Emira widzowie w Polsce mogą oglądać od lutego 2019. Serial cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, W 2020 roku Özge podjęła decyzję o rezygnacji z pracy na planie serialu. Wywołało to ogromne emocje wśród jej fanów. Powstało mnóstwo petycji, które miały doprowadzić do powrotu aktorki na plan. Początkowo scenarzyści Przysięgi podjęli decyzję o uśmierceniu głównej bohaterki. Ostatecznie rolę Reyhan przyjęła inna aktorka.

Czytaj także: Sen Çal Kapımı – nowy serial z Hande Erçel

Związek z Gökberkiem Demirci

Decyzja Özge z pewnością spowodowana była otrzymaniem kolejnej intratnej propozycji, a także związkiem z Gökberkiem Demirci. Zgodnie z kontaktem, który oboje podpisali aktorzy odkrywający rolę głównych bohaterów nie mogą być parą w życiu prywatnym. Tuż po ogłoszeniu decyzji o rezygnacji Özge i Gökberk zaczęli publikować wspólne zdjęcia w social mediach.

Czytaj także: Tureckie seriale

Moja lewa strona o czym jest serial?

Moja lewa strona (Sol Yanım) to serial o życiu młodych ludzi . Serra od najmłodszych lat doskonale radzi sobie sama. Ma na głowie mnóstwo obowiązków. Z ogromną troską opiekuję się ukochaną mamą. Jej zupełnym przeciwieństwem jest Selim pochodzący z rodu Kutlusay. Jemu w życiu zawsze przychodziło łatwo. Bogaci rodzice zapewnili mu życie w dostatku. Losy dwójki tych młodych bohaterów krzyżują się, kiedy trafiają na uniwersytet…

Czytaj także: Can Yaman

Sol Yanım – kiedy oglądać?

Sol Yanım będzie można oglądać od 26 listopada na kanale Star Tv. Serial będzie emitowany w czwartki o godzinie 20:00 czasu tureckiego


Related content