Novelas +

Novelas + nowy kanał z tureckimi serialami dostępny na platformie Canal +

Opublikowany Dodaj komentarz

Novelas + to nowy kanał z rodziny Canal + w całości poświęcony tureckim i latynoamerykańskim serialom. Sygnał będzie nadawany przez 24 godziny na dobę. W programie znajdziemy między innymi: „Maryem”, a także „Cenę namiętności”.

28 grudnia na platformie Canal + zadebiutował Novelas +. Kanał jest dostępny już od pakietu podstawowego. Abonenci oferty satelitarnej znajdą go po numerem 57. Canal + zapowiada ponad 1000 godzin premierowych odcinków rocznie. Platforma będzie jedynym operatorem satelitarnym tego kanału.

Novelas + już nadaje

Novelas +
fot. Canal +

Tureckie seriale biją w Polsce rekordy popularności. Z roku na rol fanów produkcji znad Bosforu w naszym kraju przybywa. Polacy chętnie sięgają zarówno zarówno po te dostępne w telewizji, a także w internecie. Życie tureckich aktorek i aktorów wywołuje ogromne zainteresowanie u polskich widzów. Instagramowe profile Cana Yamana, czy Özge Yağız cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że Canal + zdecydował o wprowadzeniu na rynek kanału dedykowanego między innymi tureckim serialom. Czy Novelas + osiągnie w Polsce sukces? Tego dopiero się dowiemy.

Źródło: Materiały prasowe Canal +

Related content