Noc Wieżowców 2016

Opublikowany 4 komentarze

Noc Wieżowców 2016 stała się faktem! 15 października 2016 będziecie mieli niepowtarzalną okazję na sfotografowanie panoramy Warszawy.
Noc Wieżowców 2016 to absolutnie wyjątkowe wydarzenie. 15 października w godzinach 18:00-24:00 dla zwiedzających zostaną otwarte najwyższe piętra warszawskich wieżowców. Tegoroczna edycja została zorganizowana na prośbę fanów zeszłorocznego eventu. Do organizatorów wpłynęło mnóstwo maili i telefonów i w końcu udało się – pojawiła się oficjalna data.

Noc Wieżowców w liczbach

Noc Wieżowców 2015 cieszyła się ogromna popularnością. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu wyraziło 45.000 osób, a aż 1500 osób nagrodzonych w konkursach miało szansę zobaczyć Warszawę z perspektywy nawet kilkudziesięciu pięter. Jeśli więc lubicie fotografować i chcecie zobaczyć stolicę z bardzo dużej wysokości, ta noc powinna należeć do Was. Szansa na przekroczenie progów miejsc niedostępnych na co dzień dla zwykłych śmiertelników może się szybko nie powtórzyć.

Co będzie można zobaczyć?

Noc Wieżowców 2016 obędzie się w sobotę, 15 października 2016 od 18:00 do 24:00 i obejmuje następujące budynki:

– Astoria Premium Offices
– Central Tower
– Eurocentrum Office Complex–
– Hilton
– Intercontinental
– Intraco
– Novotel
– Marriott
– Rondo1
– Q22
– Westin
– Warsaw Trade Tower
– Millenium Plaza

To najwyższe i zapierające dech w piersiach budowle. W projekcie biorą udział zarówno biurowce, ale też popularne hotele. Wśród nich kultowy Marriott czy Intercontinental. W ich wnętrzach pojawiali się wybitni politycy, ale też gwiazdy showbiznesu. Z wydarzeniem połączone są także przeróżne konkursy, po szczegóły sięgnijcie na stronę organizatora 

Related content