Aşk Laftan Anlamaz

Miłosne potyczki – turecki serial znowu na antenie TVP!

Opublikowany Dodaj komentarz

Miłosne potyczki z Hande Erçel i Burakiem Denizem wracają do telewizji. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ten popularny turecki serial?

Miłosne potyczki (Aşk Laftan Anlamaz) swoją premierę w Turcji miały 15 czerwca 2016 roku. W Polsce po raz pierwszy mogliśmy je zobaczyć w styczniu 2019 roku. Polskim widzom ta produkcja bardzo przypadła do gustu. TVP zdecydowała się po raz kolejny wyemitować ten popularny serial. Już wiemy, że zastąpi ona Łzy Cannet. Pierwszy odcinek będziemy mogli zobaczyć już 9 listopada 2020 roku o godzinie 15:20 na antenie TVP3. Serial będzie podzielony na 102 odcinki.

Czytaj także: Sen Çal Kapımı – nowy serial z Hande Erçel

Miłosne potyczki
fot. Aşk Laftan Anlamaz

Aşk Laftan Anlamaz to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych tureckich seriali ostatnich lat. Po wyemitowaniu zaledwie kilku odcinków okazał się gigantycznym sukcesem w rodzimej Turcji. Przyniósł także ogromną popularność aktorom odtwarzających role głównych bohaterów.

Miłosne potyczki – o czym jest serial?

Hayat Uzun ( Hande Erçel ) pochodzi z prowincji, jest córką rybaka i marzy o mieszkaniu w tętniącym życiu Stambule. Rodzina daje jej ultimatum, albo w najbliższym czasie znajdzie pracę, albo wraca do rodzinnej wsi. Zdesperowana dziewczyna nie ma wyjścia, zrobi wszystko żeby tylko dostać jakąkolwiek posadę. Przypadek sprawia, że trafia na rozmowę kwalifikacyjną w międzynarodowej firmie Sarte. Żeby jej plan doszedł do skutku Hayat podszywa się pod Sunę Pektas, która jest zaprzyjaźniona z rodziną Murata Sarsılmaza, który szuka właśnie asystentki.

Hayat i Murat

Murat (Burak Deniz) to młody, przebojowy i zabójczo przystojny biznesmen. Zarządza świetnie prosperującą firmą Sarte. Jego dziewczyna Didem to popularna modelka, która jest także twarzą holdingu. Życie Murata przewraca się do góry nogami, kiedy poznaje Hayat. Ta młoda i prostolinijna dziewczyna staje się mu coraz bliższa. Problem w tym, że ukrywa przed nim swoją prawdziwą tożsamość. Czy miłość Murata i Hayat będzie możliwa do spełnienia? Jak potoczą się ich losy? Czy po odkryciu kłamstwa będą mogli nadal razem pracować? Tego dowiecie się z kolejnych odcinków serialu. Jedno jest pewnie, w Miłosnych potyczkach wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie.

Miłosne potyczki ? Kiedy można oglądać?

Miłosne potyczki można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 15:20 na antenie TVP3. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 9 listopada 2020.
Related content