Międzynarodowe Targi Turystyczne 2016

Opublikowany Dodaj komentarz

Międzynarodowe Targi Turystyczne  po raz kolejny  odbędą się w Warszawie. W dniach 24-26 listopada polska branża turystyczna będzie obchodzić swoje święto. W programie  między innymi spotkania z podróżnikami  i popularnymi blogerami. Czy warto się tam pojawić? Sprawdźmy!
To już kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. Tym razem głównym partnerem wydarzenia jest Rumunia. Wielbiciele tego kraju z całą pewnością podczas targów będą mieli szansę zdobycia wiedzy na teram tego regionu.

Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne odbywają się na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT w Warszawie. Na ogromnej przestrzeni będą rozstawione stanowiska poszczególnych krajów, regionów, izb turystycznych, biur podróży, towarzystw ubezpieczeniowych, wydawców magazynów i portali związanych z turystyką. Znajdą się tam także przedstawiciele naszych województw. Uczestnicy targów będą mieli szansę na rozmowę, a także otrzymanie potrzebnych materiałów. Każdy z nich chce się szczególnie wyróżnić, więc może się okazać, że będziemy pozytywnie zaskoczeni. Podczas ubiegłorocznej edycji tego wydarzenia można było spróbować regionalnych potraw, posłuchać muzyki,  a także między innymi zobaczyć zabytkowe samochody.

Międzynarodowe Targi Turystyczne i podróżnicy

Międzynarodowe Targi Turystyczne

Międzynarodowe Targi Turystyczne 2016 to także przede wszystkim spotkania z podróżnikami. W programie między innymi panel tematyczny dotyczący organizacji wyjazdu na teren  Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej. Jeśli planujecie zdobycie Mount Everestu, powinniście pojawić się na targach, poznacie tam  informacje o tym jak rzeczywiście wygląda wejście szczyt. Dowiecie się także jak w praktyce wygląda podróż dookoła świata. W programie znalazło się mnóstwo ciekawych spotkań z podróżnikami i popularnymi blogerami, każdy znajdzie coś dla siebie.

Międzynarodowe Targi Turystyczne
Tegoroczna edycja Międzynarodowych  Targów Turystycznych odbędzie się w dniach 24-26 listopada 2016 na terenie Centrum Targowo-Kongresowego MT w Warszawie
Dzień pierwszy zarezerwowany jest dla branży, jednak każdy kto zarejestruje się na wydarzenie online, będzie mógł się tam pojawić.
Bilet wstępu kosztuje 10 złotych, jeśli jednak zarejestrujecie się na stronie wydarzenia, będziecie mogli wejść za darmo. Jeśli tylko lubicie podróże, to wydarzenie jest dla Was!

Related content