Can Yaman X Tudors

Kolekcja Can Yaman X Tudors

Opublikowany Dodaj komentarz

Can Yaman X Tudors to najnowszy projekt z popularnym aktorem w roli głównej. Ubrania sygnowane przez serialowego Cana z Wymarzonej miłości możecie kupić także z dostawą do Polski.

Popularność Yamana w naszym kraju nie słabnie. Mimo, że aktor dawno temu zakończył zdjęcia do serialu Niewłaściwy facet, nadal wywołuje ogromne zainteresowanie wśród fanów. Can nie lubi próżnować i obecnie przygotowuje się do roli pirata we włoskiej produkcji Sandokan. Stał się także twarzą kolekcji Tudors.

Międzynarodowa sława Cana Yamana

Can Yaman X Tudors
fot. Tudors

Od czasu Wymarzonej miłości Can Yaman stał się jednym z najpopularniejszych tureckich aktorów młodego pokolenia. Jego instagramowe konto (7,7 mln) z każdym kolejnym dniem zyskuje kolejnych folowersów. Nic więc dziwnego, że marka Tudors zdecydowała się zaprosić go do współpracy. Tuż po premierze kolekcji okazało się, że ubrania sygnowane wizerunkiem aktora cieszą ogromną popularnością. Sklep internetowy rozszerzył wysyłkę także poza granice Turcji. Dzięki temu ubrania można kupić także z dostawą do naszego kraju.

Czytaj także: Wymarzona miłość

Can Yaman X Tudors

Can Yaman X Tudors
fot. Tudors

Kolekcja składa się z czterech kategorii: koszul niewymagających prasowania, dzianinowych bluzek, golfów oraz swetrów, jeansowych a także kraciastych koszul. Wszystkie produkty są bardzo uniwersalne i z całą pewnością spokojnie znajdą miejsce w szafie każdego mężczyzny. Projektanci Tudors zadbali o to żeby ubrania były jak najbardziej użytkowe. Eleganckie koszule, które nie wymagają prasowania kapitalnie sprawdzą się podczas oficjalnych spotkań. Dzianinowe swetry będą idealne na zimowe dni. Wygodne jeasnowe i kraciaste koszule zawsze są w modzie! Ubrania z kolekcji marki Tudors są uniwersalne. Świetnie będzie w nich wyglądał zarówno 20-latek jak i dojrzały mężczyzna.

Zakupy online w sklepie Tudors

Kolekcja Can Yaman X Tudors jest dostępna w sklepie online. Jest on w pełni przetłumaczony na język angielski. System nie wymaga rejestracji. Ceny produktów rozpoczynają się od 22 $ (około 80 złotych). Wysyłki realizowane są do większości krajów europejskich, w tym także do Polski. Koszt wysyłki to 9,9 $ około 37 złotych.Related content