Kerem Bürsin

Kerem Bürsin – aktor z Sen Çal Kapım

Opublikowany Dodaj komentarz

Kerem Bürsin z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność zarówno w Turcji poza jej granicami. Kim jest aktor z popularnego serialu Sen Çal Kapım?

Kim jest Kerem Bürsin?

Kerem Bürsin urodził się 4 czerwca 1987 roku w Stambule. Od najmłodszych lat podróżował i wielokrotnie zmieniał miejsce swojego zamieszkania. Mieszkał między innymi w Szkocji, Indonezji, czy Malezji. Wszystko za sprawą zobowiązań zawodowych ojca Pamira Bürsina, który jest ważnym przedsiębiorcą w branży naftowej. Kiedy Kerem miał 12 lat jego rodzina przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Tam też spędził najdłuższy okres swojego życia. Po zakończeniu nauki w liceum rozpoczął studia na kierunku Komunikacja i Marketing na Emerson College w Bostonie.

Kariera aktorska w USA

Po studiach Kerem postanowił rozpocząć swoją karierę aktorską. Przeprowadził się do Los Anegels, gdzie pobierał lekcje i startował w castingach. Udało się mu zagrać tam kilka ról. Między innymi w filmach: Thursday, Strawberry, Sharktopus. W trakcie pobytu w USA uczył się 6 języków obcych.

Kerem Bürsin w tureckich serialach i filmach

Po kilku latach postanowił przeprowadzić się ponownie do Turcji i tam stawiał kolejne kroki w aktorstwie. W 2013 roku zagrał w Güneşi Beklerken. Wystąpił także między innymi w Ulan İstanbul, Unutursam, Şeref Meselesi, Yaşamayanlar, Muhteşem ikili, Aynen. Był także ambasadowem firm: Mavi, NIKE, Hublot, Garanti Bank, NESCAFÉ® . W ubiegłym roku można było go zobaczyć w reklamie słynnej na całym świecie marki H&M. Kerem Bürsin jest także właścicielem firmy producenckiej BraveBorn. Od lat angażuje się w akcje charytatywne. Współpracuje między innymi z UNICEFEM.

Sen Çal Kapımı

W 2020 roku Kerem Bürsin gra razem z Hande Erçel w serialu Sen Çal Kapımı (Zapukaj do mych drzwi). To letnia produkcja kanału FOX, którą można oglądać w środy o 20:00 czasu tureckiego. Fabuła oparta jest na historii Edy i Serkana, których losy krzyżują się, gdy dziewczyna traci wymarzone stypendium naukowe. Za sprawą Serkana życie Edy przewraca się do góry nogami.

Kerem Bürsin – aktor z Sen Çal Kapım

Pewnego dnia postanawia się mu odwdzięczyć. Ma jednak nadzieję, że po spędzeniu wspólnego dnia już nigdy się nie spotkają. Jednak życie jest przewrotne. Pewnego dnia Serkan proponuje Edzie, że opłaci jej stypendium w zamian za to, że będzie przez 2 miesiące udawała jego narzeczoną. Początkowo dziewczyna odmawia, jednak, gdy rzuca ją chłopak zmienia zdanie. Sen Çal Kapımı z dnia na dzień zyskuje na popularności. Wszystko wskazuje na to, że serial będzie hitem tegorocznego lata!

Czytaj także: Nowy serial z Canem Yamanem

Related content