Hande Erçel

Hande Erçel i jej kariera po Sen Çal Kapımı

Opublikowany Dodaj komentarz

Hande Erçel to jedna z najpopularniejszych tureckich aktorek młodego pokolenia. Jak odnajduje się po sukcesie Sen Çal Kapımı ? Czy rzeczywiście planuje zawieszenie działalności aktorskiej?

Rola Eda Yildiz w Sen Çal Kapımı sprawiła, że Hande Erçel właściwie z dnia na dzień stała się jedną z najpopularniejszych postaci w Turcji. Poprzednie role nie przyczyniły się do aż tak spektakularnego sukcesu. Okazało się, że dopiero duet z Keremem Bürsinem sprawił, że zyskała status gwiazdy. Jesienią tego roku stacja FOX TV zakończyła emisję „Zapukaj do mych drzwi”. Hande nie podpisała jednak żadnego nowego kontraktu. Wcale nie oznacza to, że jej kariera zahamowała. Aktorka wyjechała do Nowego Jorku, gdzie będzie szlifowała angielski. Tureckie media donoszą, że będzie też próbowała swoich sił produkcjach amerykańskich.

Hande Erçel w Sen Çal Kapımı

Hande Erçel jest młoda, zdolna i zabójczo piękna. Z każdym kolejnym rokiem jej kariera nabierała tempa. Polscy widzowie mogli ją zobaczyć chociażby w emitowanym na antenie TVP 3 serialu „Miłosne potyczki”, gdzie zagrała u boku Buraka Deniza. Zagrała także w „Czarnej perle”. Jednak żadnej z wcześniejszych produkcji z udziałem Hande nie można porównać do sukcesu „Zapukaj do mych drzwi”. Występ w tym serialu otworzył jej drzwi do kariery, także tej międzynarodowej. Po emisji pierwszego odcinka już nikt nie miał wątpliwości co do tego, że będzie to hit i tak też się stało! Serial doczekał się dwóch sezonów, a kanał FOX TV wyemitował aż 52 odcinki. Wiosną tego roku Kerem Bürsin oficjalnie potwierdził, że spotyka się z Hande. Świadczą o tym także ich wspólne zdjęcia z tegorocznych wakacji.

Kariera aktorska

Aktorka urodziła się w 1993 roku w Bandırmie. Studiowała na Uniwersytecie Sztuk Pięknych Mimar Sinan. W 2012 roku otrzymała tytuł Miss Turcji i właściwie od tego czasu sięgała po kolejne sukcesy. Pojawiała się w kolejnych produkcjach, występowała tez jako modelka. Z czasem przyszły też większe role. Widzowie mogli oglądać Hande Erçel między innymi w „Güneşin Kızları”, „Czarnej perle”,”Miłosnych potyczkach„. Niestety jej życie to nie tylko udane seriale i kolejne kontrakty. Kilka lat temu po walce z chorobą nowotworową zmarła jej ukochana mama Aylin.

Hande jako Eda Yildiz

Rok 2020 był dla Hande przełomowy. Stanęła na planie SenÇal Kapımı i już nie było odwrotu. Produkcja okazała się wielkim hitem. Jej konto Instagramowe stało się jednym z najpopularniejszych w tureckich social mediach. Śledzi je ponad 25 milionów obserwatorów. Posypały się kolejne kontrakty reklamowe, sesje zdjęciowe i mnóstwo innych propozycji. Obecnie jest ona twarzą między innymi firmy odzieżowej Nocturne. W ostatnim czasie reklamowała także Signal. Świetnie radzi sobie także w roli modelki. Mogliśmy zobaczyć ją chociażby w kapitalnej sesji dla tureckiego Vogue.

Hande Erçel – życie prywatne

Aktorka niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Wiemy, że jest siostrą Gamze Erçel i prawdopodobnie zaręczyła się ze swoim serialowym partnerem Keremem Bürsinem. Jest po uszy zakochana w swoich trzech psach, uwielbia malować.

Wyjazd do USA

Jesienią tego roku Hande wyjechała do Nowego Jorku i szlifuje tam angielski. Być może planuje ekspansję na tamtejszy rynek. Jedno jest pewne – ma na to ogromne szanse. Aktorka jest pracowita i od kilku dobrych lat konsekwentnie rozwija swoją karierę. Trzymamy za nią kciuki!

Related content