Demet Özdemir w reklamie Pantene

Demet Özdemir ambasadorką Pantene

Opublikowany Dodaj komentarz

Demet Özdemir jest ambasadorką marki Pantene. Kosmetyki, które reklamuje serialowa Sanem są dostępne także w Polsce! Gdzie można je kupić?

Demet Özdemir to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych tureckich aktorek młodego pokolenia. Wystąpiła chociażby w Zapachu truskawek czy Pokoju numer 309. Największą popularność przyniosła jej jednak rola w Wymarzonej miłości.

Międzynarodowa popularność

Losy zabawnej Sanem i zabójczo przystojnego Cana sprawiły, że Demet i Can Yaman zyskali status gwiazd nie tylko w rodzimej Turcji, ale także daleko poza jej granicami. Najlepszym dowodem na to jest liczba 11 milionów fanów na instagramowym profilu aktorki. Nic więc dziwnego, że marka Pantene wybrała Demet jako swoją ambasadorkę.

Czytaj także: Wymarzona miłość znowu w TV!

Demet Özdemir i kosmetyki Pantene

Demet Özdemir reklamuje odbudowującą serię z bambusem i biotyną. W jej skład wchodzą szampon i odżywka Grown Strong , zapobiegające wypadaniu włosów, proteinowy krem odbudowujący Go Longer, keatynowa maska odbudowująca Strong and Long oraz wzmacniająca odzywka do włosów Roots Awakener. Wszystkie kosmetyki mają za zadanie wzmocnić włosy, zapobiec ich wypadaniu, a także przede wszystkim przyczynić się do ich wzrostu. Maska ma zbawienny wpływ na włosy zmęczone suszeniem, prostowaniem, a także codzienną stylizacją.

Bambus i biotyna

Ekstrakt z bambusa dzięki znajdującej się w nim krzemionce ma właściwości odbudowujące i regenerujące. Biotyna z kolei odpowiada za przeciwdziałaniu łamliwości. Pozytywnie wpływa na korzenie oraz wzrost łodygi włosa. Wydaje się więc że połączenie tych dwóch elementów może mieć genialny wpływ na kondycję i wzrost włosów.

Gdzie kupić kosmetyki?

Kosmetyki Pantene, których ambasadorką jest Demet są dostępne także w Polsce. Można znaleźć je chociażby w internetowych sklepach Hebe.pl a także Notino.pl. Ich ceny rozpoczynają się od 14,99. Czy zyskają popularność także w naszym kraju? Przekonamy się. Popularność Wymarzonej miłości w Polsce może się do tego zdecydowanie przyczynić .

Related content