Socipol 2020

Can Yaman królem tureckich social mediów!

Opublikowany Dodaj komentarz

Według raportu Socipol 2020 Can Yaman to najpopularniejsza postać tureckich social mediów w dziedzinie twórców filmowych i serialowych. Decyzja aktora o przyjęciu roli we włoskim serialu rozgrzała internet do czerwoności!

Rola Cana w Wymarzonej miłości sprawiła, że aktor stał się jedną z czołowych gwiazd w Turcji. Rankingi popularności tej produkcji tylko to potwierdzały. Kanał Star TV wyemitował aż 51 odcinków serialu. Od tamtej pory wartość rynkowa Yamana zdecydowanie wzrosła. Po zakończeniu zdjęć, serialowy Albatros musiał poddać się obowiązkowej służbie wojskowej, a następnie rozpoczęła się pierwsza fala pandemii koronawirusa.

Can Yaman we włoskim serialu

W czerwcu tego roku Can Yaman rozpoczął zdjęcia Bay Yanlış. Partnerowała mu Özge Gürel. Po wyemitowaniu 14 odcinków stacja FOX podjęła decyzję o zakończeniu zdjęć. W grudniu aktor potwierdził, że przyjął rolę pirata Sandokana we włoskim serialu. Właśnie ten fakt sprawił, że nazwisko Yamana zajęło pierwsze miejsce w Socipol 2020.

Ranking popularności

Analiza tureckiego rynku produkcji serialowych wykazała, że w ostatnich dniach grudnia 2020 użytkownicy tureckich social mediów byli żywo zainteresowani zagraniczną karierą aktora. Yaman tym samym zdeklasował przeciwników i jak się okazuje w social mediach nie ma sobie równych!

Źródło: Hürriyet.com.tr

Related content