European Best Destonation 2021

European Best Destination 2021

Opublikowany Dodaj komentarz

Od 20 stycznia można oddać głosy na European Best Destonation 2021! Które regiony znalazły się na tegorocznej liście? Czy jest wśród nich Polska?

European Best Destination 2021 to zestawienie najbardziej atrakcyjnych miejsc na świecie. Do rywalizacji stają zarówno miasta, jak i regiony. Do pierwszego etapu głosowania wchodzi 20 miejsc, na które internauci mogą oddawać swoje głosy. Następnie wyłoniona jest najlepsza dziesiątka, a potem poznajemy zwycięzcę.

Best European Destination 2021

European Best Destonation 2021

Na liście tegorocznych kandydatów nie znalazło się niestety żadne z polskich miast. W 2020 roku złotą dziesiątkę zamykała Bydgoszcz . Na które z europejskich destynacji można oddawać głosy? Między innymi na Rzym, Paryż, Capri, Wyspy Kanaryjskie, Kornwalię, Kator, a także Kapadocję w środkowej Turcji.

Boska Kapadocja

Dlaczego warto oddać swój głos na ten niezwykły region? Bo tamtejszy krajobraz pozwala mieć wrażenie, że znajdujemy się na zupełnie innej planecie. Zobaczycie tam wygasłe wulkany i wydrążone w skałach domy, hotele i kościoły. Coś niesamowitego! Jeśli kojarzycie obrazki z balonami unoszącymi się nad krainą przypominająca księżyc, to możecie być pewni, że chodzi właśnie o Kapadocję. Ponadto poczujecie tam klimat prawdziwej Turcji. Słynna turecką herbatę dostaniecie w pakiecie.

European Best Destonation 2021


Related content