Ada Masalı Opowieści z wyspy

Ada Masalı (Opowieści z wyspy) – kolejny turecki serial z rekordową oglądalnością!

Opublikowany Dodaj komentarz

„Ada Masalı” to produkcja z Ayçą Ayşin Turan oraz Alpem Navruzem w rolach głównych. Poza świetnie dobraną para głównych bohaterów możecie liczyć na kapitalne dialogi i zapierające dech w piersiach tureckie krajobrazy.

„Ada Masalı” – o czym jest serial?

Ada Masalı
fot. Star TV

Haziran (Ayça Ayşin Turan) jest młoda i ambitna. Pracuje w jednej ze stambulskich korporacji. Robi wszystko żeby jej zawodowe sukcesy pozwoliły jej na wyjazd do Tokio. Kocha tętniące życiem miasto i nie wyobraża sobie życia na prowincji. Pewnego dnia dowiaduje się, że jej marzenie o wyjeździe do Japonii może się spełnić, ale pod jednym warunkiem – ma nakłonić upartego właściciela gruntu na wyspie do sprzedaży ziemi. Zdesperowana dziewczyna robi wszystko żeby osiągnąć swój cel. Wyjeżdża z nowoczesnego Stambułu na wyspę a tam poznaje zamkniętego w sobie Poyraza.

Haziran i Poyraz działają razem

Ada Masalı (Opowieści z wyspy)
Fot. Star TV

Haziran stawia na swoim, jednak kompletnie nie jest świadoma jaką krzywdę wyrządziła Poyrazowi (Alp Navruz) . Zostaje też oszukana przez firmę, w której do tej pory pracowała. Decyduje się na pozostanie na wyspie i razem z Poyrazem stawia na nogi lokalny hotel. Wkrótce między parą głównych bohaterów nawiązuje się nić porozumienia. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu i zaczynają odnosić pierwsze sukcesy. Chłopak jednak nie jest świadomy kto jest odpowiedzialny za oszustwo związane ze sprzedażą nieruchomości.

Ayça Ayşin Turan i Alp Navruz

W rolę głównych bohaterów w „Ada Masalı” (Opowieści z wyspy) wcieli się Ayça Ayşin Turan i Alp Navruz, którzy obecnie są jednymi z najpopularniejszych tureckich aktorów młodego pokolenia. Ayça urodziła się w 25 października 1992 roku i zagrała miedzy innymi w Meryem, Ariza, The Protector, Menajerimi Ara.

Alp Navruz urodził się 15 stycznia 1990 roku. Pracuje nie tylko jako aktor, ale także model. Zagrał w Elimi Bırakma, Zümrüdüanka, czy Menajerimi Ara. Rola w „Opowieściach z wyspy” otworzyła przed nim kolejne kontrakty reklamowe. Stał się twarzą Yves Rocher.

Czytaj także: Gdzie powstają tureckie seriale?

Sukces „Opowieści z wyspy”

Ada Masalı
fot. Star TV

Od samego początku emisji serial Ada Masalı bije rekordy popularności nie tylko w Turcji, ale także poza jej granicami. „Opowieściami z wyspy” są także zachwyceni Francuzi czy mieszkańcy Wielkiej Brytanii! Fenomen tej produkcji bierze się nie tylko ze świetnie dobranej obsady aktorskiej, zabawnych dialogów, ale przede wszystkim z powodu pięknych tureckich krajobrazów. Pierwsze odcinki powstały w okresie letnim, więc produkcja zadbała o dobranie odpowiednich kadrów na terenie wyspy.

Ile będzie odcinków „Ada Masalı” ?

fot. Star TV

Zgodnie z zapowiedzią tureckich mediów planowanych jest 39 odcinków „Opowieści z wyspy”. Serial można oglądać w każdy wtorek o godzinie 20:00 na antenie kanału Star TV.Related content