6 lipca startuje Ya Çok Seversen z Kerem Bürsinem

Opublikowany Dodaj komentarz

Ya Çok Seversen (Gdy bardzo kochasz) to nowy serial, który będzie można oglądać od 6 lipca na Kanale D. W obsadzie znaleźli się Kerem Bürsin i Hafsanur Sancaktutan.

Nowa produkcja z Kerem Bürsinem znanym z Zapukaj do mych drzwi wreszcie wychodzi na światło dzienne! Od 6 lipca będzie można oglądać serial na antenie tureckiej telewizji. Czy uda się powtórzyć poprzedni sukces?

Ya Çok Seversen – Gdy bardzo kochasz

Ya Çok Seversen (Gdy bardzo kochasz) to to historia mężczyzny, którego życie nie oszczędzało. Stracił matkę i został wysłany do internatu. Od tamtej pory musiał wziąć odpowiedzialność na swoje ręce i postępować rozważnie. Stał się niezależny, a przy tym bardzo nieufny. Pewnego dnia na jego drodze staje Leyla, która zarabia na oszukiwaniu ludzi. Jakie to będzie miało konsekwencje. Przekonamy się już 6 lipca!

Czytaj także: Kerem Bürsin

Obsada serialu

Popularność serialowi może przynieść obecność jednego z najpopularniejszych tureckich aktorów młodego pokolenia. Kerem Bürsin (ur. 4 czerwca 1987 roku) jest aktorem i modelem. Urodził się w Turcji, ale dorastał w Stanach Zjednoczonych, gdzie ukończył studia na Uniwersytecie Środkowej Florydy. Poza karierą aktorską jest także właścicielem firmy producenckiej BraveBorn. Od lat angażuje się w akcje charytatywne. Współpracuje między innymi z UNICEFEM.

Related content