50 m 2 serial turecki

50 m2 nowy turecki serial na Netflixie

Opublikowany Dodaj komentarz

50 m2 to nowa turecka produkcja Enginem Öztürkiem w roli głównej! Premiera miała miejsce 27 stycznia 2021 na platformie streamingowej Netflix.

Tureckie seriale biją rekordy popularności daleko poza granicami tego kraju. Produkcje znad Bosforu mają ogromną widownie między innymi w Portugalii, Hiszpanii, we Włoszech, czy Rosji. Także w Polsce maja swoich wiernych fanów. Nic więc dziwnego, że zarówno tradycyjne stacje telewizyjne, jak i platformy streamingowe decydują się na zakup tureckich licencji. Obecnie na Netflixie możemy obejrzeć „Etos„, „Atiye” z elementami fantasy, czy film „Moja mama” z Özge Görel w roli głównej,

Premiera 50 m2

27 stycznia 2021 swoja premierę miała orginalna produkcja Netflixa. 50 m2 to pełna zwrotów akcji opowieść o mężczyźnie, który nie zna swojej prawdziwej tożsamości.

Gölge jest płatnym zabójcą. Pracuje na zlecenie bezwzględnego Serveta Nadira, który twierdzi, że jest jego jedyną prawdziwą rodziną. Od najmłodszych pokazywał chłopakowi świat przestępstw, porachunków, morderstw. Mimo stosunkowo bliskiej relacji Servet ukrywa przed Gölge prawdę o rodzinie, śmierci biologicznych rodziców.

50 m2 serial na Netflixie
fot. Netflix

Ta niewyjaśniona historia z dzieciństwa coraz bardziej nie daje spokoju mężczyźnie. W końcu postanawia odciąć się od bezwzględnego zabójcy. Przypadkiem trafia do opuszczonego zakładu krawieckiego. Poznaje życie lokalnej społeczności, która staje się mu coraz bliższa. Staje się pomocny, towarzyski i przyjacielski. Jest pod ogromnym wrażeniem dobroci i czystych intencji mieszkańców dzielnicy, w której zamieszkał. Z czasem poznaje coraz więcej faktów na temat swojej tożsamości.

Czytaj także: Gdzie powstają najpopularniejsze tureckie seriale?

Engin Öztürk w 50 m2

W 50 m2 wystąpiła plejada tureckich aktorów. W rolę głównego bohatera wcielił się Engin Öztürk (Grzech Fatmagül, Wspaniałe Stulecie). Obecnie aktor gra także w bijącym rekordy popularności serialu Dogdugun Ev Kaderindir. W produkcji pojawiła się także Aybüke Pusat i rewelacyjny Kürsat Alniaçik. Serial jest wciągający i pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Przepełniony emocjami, zawiłymi relacjami i silną potrzebą miłości. Serial obnaża słabość mężczyzny, który mimo pozornej siły jest slaby i jedyne czego pragnie to bliskość drugiego człowieka. Warto poznać jego historię…. Nie będziecie żałować!


Related content