Magazyny podróżnicze

Opublikowany 3 komentarze

Magazyny podróżnicze inspirują i dostarczają nam mnóstwo informacji na temat popularnych, ale także mało uczęszczanych kierunków turystycznych. Taki magazyn jest kopalnią wiedzy nie tylko na temat krajów czy miast, ale to także istnym kompendium praktycznych informacji związanych z poruszaniem się po świecie. Bardzo często zaglądam do magazynów podróżniczych i z przyjemnością je czytam. Jak zapewne wiecie kilka moich tekstów zostało już opublikowanych w gazetach związanych z podróżami. Jako, że mój dom jest wypełniony po brzegi takimi czasopismami, postanowiłam przygotować dla was listę tych, do których zaglądam najchętniej.

Voyage1

Voyage
Voyage jest moim absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o magazyny podróżnicze. Każdego miesiąca na półki w moim domu trafia jego kolejny numer. Uwielbiam Voyage przede wszystkim za genialne zdjęcia i ciekawe artykuły. Kilkakrotnie przeglądanie tego czasopisma inspirowało mnie do organizacji kolejnych wyjazdów. W Voyage znajdziecie mnóstwo informacji zarówno na temat Polski jak i reszty świata. Potężna dawka podróżniczych motywacji zgromadzona w jednym miejscu!

Voyage – recenzja– recenja

Zew Północy
To magazyn tematyczny. Jak się domyślacie dostarcza czytelnikowi informacje na temat Skandynawii. Opisy miejsc, przybliżenie tradycji i kultury konkretnych krajów, ale także potężna dawka wiedzy na temat wydarzeń eventów (festiwali, świąt itd.) odbywających się w Skandynawii. Jeśli interesujecie się kulturą skandynawską ten magazyn jest dla was.

Witaj w podróży z moim artykułem

Lipiec1

Podróże
Podróże to absolutna klasyka jeśli chodzi o magazyny podróżnicze Do Podróży również mam ogromny sentyment. Będąc na studiach miałam okazję odbywać tam staż. Bardzo miło wspominam ten czas. Kilka artykułów współtworzyłam, a mój samodzielny tekst na temat Finlandii można było przeczytać w dodatku specjalnym Podróże polecają: Skandynawia aktywnie. Magazyn Podróże jest niezwykle rzeczowy. Pracując w tamtejszej redakcji miałam okazję podejrzeć pracę dziennikarzy i wiem, że każdy materiał jest bardzo skrupulatnie przygotowywany. Niewątpliwym plusem Podróży są teksty i wiadomości praktyczne. Korzystając z tej wiedzy czytelnik jest w stanie oszacować wydatki związane z podróżą do danego kraju. Dzięki informacjom o hotelach, restauracjach, transporcie miejskim można w pełni przygotować wyjazd marzeń.

Witaj w podróży
Witaj w podroży to także kompendium wiedzy dla prawdziwego podróżnika. W porównaniu do tytułów magazynów podróżniczych, które opisałam wyżej w magazynie Witaj w podróży znajdziecie zdecydowanie dłuższe teksty. To właściwie reportaże dotyczące wycieczek po konkretnych miejscach na mapie świata. Zdjęcia równie piękne! W sierpniowo-wrześniowym wydaniu magazynu Witaj w podróży znajdziecie mój teksty na temat Finlandii.

Czytaj także: Witaj w podróży

W podróży
W podróży to darmowy miesięcznik, który znajdziecie na pokładach pociągów Intercity. Bardzo lubię ten magazyn. Zawsze umila mi czas w podróży pomiędzy naszymi miastami. Szczególnie podobają mi się teksty na temat Polski.

All Inclusive z moim artykułem

a8ba5bb7-5a4c-4509-ad89-3fd96709ff5f-original

All Inclusive
A teraz news z ostatniej chwili! W najnowszym numerze magazynu All Inclusive znajdziecie mój artykuł na temat Finlandii i boskiej Laponii. Mam nadzieję, że się Wam spodoba! Ja właśnie przeglądam najnowszy numer….

Related content