Kasia Tusk – Elementarz stylu

Opublikowany 2 komentarze

Elementarz stylu autorstwa Kasi Tusk, to jeden z najważniejszych tytułów wydawniczych 2015 roku!

Statystyki nie kłamią! Blog Kasi Tusk Make Life Easier miesięcznie odwiedzają setki tysięcy użytkowników. Oglądają, chwalą, ale nie hejtują. Fotografie Kasi są profesjonalne, a stylizacje głównie klasyczne. Autorka MLE nieustannie powtarza, że umiar i klasyka zawsze są w modzie, a odzwierciedlenie tych zasad od lat prezentuje na blogu. Pisze, fotografuje, ale nie pojawia się na ściankach. Kasia Tusk właśnie wydała swoją pierwszą książkę, którą udowodniła, że określenie „córka premiera” w jej przypadku to trochę za mało!

el

Elementarz stylu to klasyczny poradnik traktujący o modzie. Zawiera zbiór zasad dotyczących komponowania stylizacji, segregacji ubrań i dobierania strojów adekwatnie do okazji. Nie zabrakło w nim także mini kursu savoir-vivru. Jednym słowem kopalnia to wiedzy z zakresu bycia damą.Elementarz stylu zdobi piękna, płócienna okładka, a jego wnętrze wypełnia tekst i ponad setka zdjęć. Tę książkę ogląda się po prostu z przyjemnością. To kwintesencja stylu godnego Audrey Hepburn.

DSC01330

Modowe poczynania Kasi śledzę niemal od samego początku. Przynajmniej raz w tygodniu zaglądam na jej bloga i nierzadko czerpię inspirację z jej propozycji. Na premierę Elementarza czekałam z ogromnym zaciekawieniem. Byłam pewna , że ta książka będzie pięknie wydana i nie myliłam się! Po kilku tygodniach użytkowania mój egzemplarz wygląda na nieźle wysłużony. Nie mogę go niestety odłożyć na półkę (choć pięknie by tam wyglądał!), zbyt często do niego zaglądam…

Related content