See bloggers – relacja

Opublikowany Dodaj komentarz

sb6

Piękne Trójmiasto

Urokliwe Trójmiasto, nowoczesne budynki Pomorskiego Parku Technologicznego. To właśnie w takich okolicznościach ponad 600 blogerów miało okazję się spotkać i pogłębić swoją wiedzę na temat tworzenia własnej marki w internecie. Organizatorzy zadbali o niemal każdy drobny szczegół, dzięki temu wszyscy mogliśmy na maksa produktywnie spędzić czas w trakcie tego eventu. See bloggers odbywało się w dniach 25-26 lipca w Gdyni. Do Trójmiasta większość z nas dojechała już w piątek nowoczesnym pendolino. W trakcie podróży mieliśmy okazję się zintegrować, wymienić informacjami na temat blogów i zalajkować swoje profile. Właściwie ani przez chwilę nie milknęły rozmowy, a kolejka do Warsu, za sprawą voucherów praktycznie nigdy się nie kończyła. W Gdyni przywitała nas przepiękna pogoda.

sb2

Nowoczesny gmach Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni

Pomorski Park Naukowo Technologiczny

Podczas dwudniowych warsztatów każdy z nas miał do wyboru mnóstwo ciekawych warsztatów . Od Seo, przez parentingowe, a kończąc na kosmetycznych. Park Naukowo Technologiczny w Gdyni jest fenomenalnie przygotowany do takich wydarzeń. Nowoczesne, klimatyzowane sale, spora przestrzeń i pomocni wolontariusze sprawiali, że w tym miejscu przebywało się z przyjemnością. Na korytarzach mieliśmy okazję przetestować produkty przeróżnych marek, a nawet wziąć udział w ich tworzeniu. Komponowaliśmy na przykład własne perfumy. Marki kosmetyczne proponowały makijaż, a w strefie cookingowej jedzenia również nie brakowało.

sb11

Zajęcia z marką Lumene Fnland

Warsztaty

Warsztaty zostały podzielone na dwie strefy i odbywały się w dwóch budynkach. W sali głównej mogliśmy przyjść na wykłady otwarte, na resztę obowiązywały zapisy. W sali głównej zajęcia odbywały się praktycznie od rana do wieczora i gwarantowały ogromną dawkę merytorycznej wiedzy. Całość prowadziła Ania Zając z Fashionable i muszę powiedzieć, że była fenomenalna. Wszystko odbywało się sprawnie i przede wszystkim profesjonalnie. W sali głównej występował między innymi Grzegorz Strzelec z Onetu (specjalista Seo), Konrad Kruczkowski (Halo Ziemia), Marcin Meller czy też Jessica Mercedes.
Starałam się podzielić swój czas tak, aby czerpać wiedzę zarówno z warsztatów, na które obowiązywały zapisy, jak i z tych otwartych. Byłam między innymi na wykładach: Grzegorza Strzelca z Onetu, Halo ziemia, warsztaty z pkp intercity, Jessica Mercedes czy też warsztaty z marką Lumene Finland, które ogromnie mnie zainteresowały. Na ten temat z pewnością przeczytacie w kolejnych postach.

sb5

Wykład Konrada Kruczkowskiego (Halo Ziemia)

Kreatywni blogerzy

W trakcie imprezy poznałam mnóstwo świetnych, kreatywnych ludzi, którzy tworzą naprawdę fenomenalne rzeczy. Od każdego można było się czegoś nauczyć. Wymieniliśmy się poglądami i pomysłami na tworzenie nowych postów. To była ogromna dawka inspiracji i przede wszystkim motywacji. Jeśli miałabym wymienić negatywne aspekty See bloggers, wymieniłabym zachowanie niektórych tak zwanych „fejmów blogosfery”. Zachowywali się mało kulturalnie i starali się pokazywać swoją wyższość. A to jest po prostu słabe! Cała reszta była rewelacyjna i mam nadzieję, że będę miała okazję uczestniczyć w kolejnej edycji.
Tymczasem pozdrawiam Was gorąco, życzę miłego tygodnia!

sb9

Related content