Loty do Helsinek

Loty do Helsinek za 39 zł? Jak znaleźć tanie bilety?

Opublikowany Dodaj komentarz

Loty na linii Warszawa – Helsinki nigdy nie należały do najtańszych. Jednak od kiedy Ryanair zdecydował się na wprowadzenie połączenia na tym kierunku ceny biletów uległy drastycznej zmianie!

Moje pierwsze loty do Helsinek kosztowały krocie. Ceny biletów wahały się od 500 do 900 złotych. Na tej trasie podróżowały samoloty FINNAIR i LOT, a kiedy ten drugi przewoźnik zawiesił połączenie stawki również poszybowały mocno w górę. To sprawiało, że wakacje w Finlandii nie należały do najtańszych! Na całe szczęście w zeszłym roku Ryanair otworzył nową trasę Modlin – Helsinki!

Loty do Helsinek za 39 zł!

I tak z trochę większym niż miesięcznym wyprzedzeniem możecie kupić bilet za 39 złotych w jedną stronę! I to się nazywa promocja. W ramach tej oferty możecie zabrać bagaż podręczny. Opcja z bagażem rejestrowanym będzie Was dodatkowo kosztowała około 200 zł. W moim przypadku za podróż w obie strony zapłaciłam 500 zł z bagażem rejestrowanym.

Czytaj także: Polskie lotniska

Terminy lotów

loty z Polski

Samoloty na trasie Modlin – Helsinki – Modlin latają kilka razy w tygodniu! Bez problemu znajdziecie połączenie idealne dla siebie w poniższych dniach:

  • niedziela
  • poniedziałek
  • środa
  • piątek

Do zobaczenia w Helsinkach

Booking.com

Related content