Love Skandinavia

Opublikowany Dodaj komentarz

Jeśli interesujecie się Finlandią, Danią lub Norwegią, koniecznie weźcie do rąk najnowsze wydanie magazynu Voyage. Grudniowy numer będzie dla was prawdziwą kopalnią wiedzy na temat tego co warto zobaczyć w przepięknych Helsinkach, a także o tym co warto zjeść i zobaczyć w stolicy Danii i Norwegii. O przepięknych zdjęciah chyba nawet nie muszę wspominać….:)

Mnie jako fankę Finlandii najbardziej cieszy artykuł poświęcony Helsinkom. Przeczytacie w nim o tym ile interesujących miejsc możecie zobaczyć w stolicy Finlandii w przedświątecznym okresie. Nie mogło zabraknąć kilku słów na temat autorki ksiażęk o Muminkach, fińskim designie i przedświątecznych jarmarkach.

Teksty o Kopenhadze i Oslo są swoistego rodzaju przewodnikami kulinarnymi po tych miastach. Polska dzięki wszelkiego roadzaju programom kulinarnym zakochała sie w gotowaniu. Któż z nas nie marzy o wizycie w restauracji z gwiazdką Michelina? Voyage proponuje wam miejsca w którch zjecie dania na miarę tych gwiazdkowych, ale o wiele taniej i bez czekania! Zresztą co tu dużo mówić i namawiać – sami zobaczcie i przeczytajcie!

P.S w kolejnym poście relacja z mojego spotkania z Kasią Popowską!

Related content