Zmiana Klimatu w Opocznie

Opublikowany 4 komentarze

Zmiana klimatu to nowa restauracja na terenie Opoczna. Po przekroczeniu jej progu możecie liczyć na pyszne jedzenie, świetny wystrój i przede wszystkim genialną atmosferę!

Zmiana klimatu

Niewątpliwie ogromną wadą małych miast jest brak miejsc, w których można zjeść pyszne potrawy. Najczęściej możemy liczyć na karczmy z tłustym jedzeniem, pizzerie, dyskoteki z mini barami i oczywiście wszechobecne kebaby. Niestrawność żołądka gwarantowana!

Zmiana klimatu

Tak samo było także w moim rodzinnym mieście! Zdecydowanie brakowało tam restauracji z daniami wykonanymi ze świeżych produktów. Aż do czasu, w którym na terenie Opoczna powstała „Zmiana Klimatu”. Nie dość, że zjecie tam przepyszne dania, ale będziecie mieli szansę spędzić miło czas. Zmiana Klimatu ma świetnie wyposażone wnętrze (króluje drewno), ale także przede wszystkim genialną atmosferę, która udziela się wszystkim gościom!

Zobacz także: Atrakcje Opoczna

Zmiana klimatu

Zmiana Klimatu to restauracja z produktami sezonowymi. Znajdziecie tam sałatki, przeróżnego rodzaju pasty, dania rybne, czy też pizze. Ostatnimi czasy w menu Zmiany Klimatu królują dania ze szparagami.  W tym miejscu możecie także liczyć na tradycyjne potrawy kuchni polskiej, takie jak: rosół, filet z kurczaka, czy sznycel z jajkiem.

Zmiana klimatu

Sporą część menu zajmuje oferta burgerów. Od tradycyjnych przez kurczakburgera, po jego angielską wersję. W porównaniu z hamburgerami serwowanymi przez tradycyjne fast foody burgery ze Zmiany Klimatu są o niebo lepsze i przede wszystkim smaczniejsze. Zamiast tony tłuszczu znajdziecie tam najwyższej klasy mięso i przede wszystkim świeże warzywa. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zmiana klimatu

Warto spróbować także tamtejszych drinków –  wybór jest naprawdę przeogromny! A ich wielkość zdecydowanie różni się d tych, które możecie wypić w większości lokali. W ofercie są drinki z sokami z warzyw i owoców, białkami jajka, czy przeróżnymi przyprawami. W okresie letnim warto skosztować bezalkoholowych shaków (np a algami, selerem, pietruszką  owocami), czy też orzeźwiających lemoniad.

Zmiana Klimatu

Będąc w Zmianie Klimatu obowiązkowo skosztujcie tamtejszego ciasta czekoladowego! Wręcz rozpływa się w ustach!

Zmiana Klimatu – cennik

Ceny dań, których możecie spróbować w Zmianie Klimatu są naprawdę przystępne! Porcje są spore, więc na pewno nie wyjdziecie stamtąd głodni

Zmiana klimatu

Napoje:

Ceny kaw rozpoczynają się od 5 złotych

Piwa z beczki – ceny rozpoczynają się od 5 złotych

Drinki – ceny rozpoczynają się od 13 złotych

Sałatki – od 13 złotych

Pasty – od 13 złotych

Zmiana Klimatu

Jeśli będziecie w Opocznie koniecznie wstąpcie do Zmiany Klimatu! Na pewno wyjdziecie wyjdziecie stamtąd najedzeni, a na dodatek spędzicie czas w przemiłej atmosferze!

Related content