Trójmiasto na czarno – białych fotografiach

Opublikowany 6 komentarzy

Trójmiasto to genialne miejsce do sesji fotograficznych. Zawsze udaje mi się tam znaleźć interesujące przestrzenie, które potem wykorzystuję do wykonywania zdjęć.

Po obejrzeniu wystawy „Czarno-biały Gdańsk lat 60.” postanowiłam przygotować post z fotografiami w stylu retro. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Trójmiasto na czarno-białych fotografiach

W Trójmieście jestem przynajmniej kilka razy w roku. Tam się regeneruję, relaksuję i bardzo chętnie zwiedzam tamtejsze zabytki.

Jakiś czas temu przygotowałam zestawienie najciekawszych atrakcji Trójmiasta, ale bardzo szybko zorientowałam się, że to zaledwie kropla w morzu.

Na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu pozostało mi jeszcze sporo interesujących miejscówek. Kiedy tylko mogę inwestuję w następne bilety.

Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła przedstawić Wam praktyczny przewodnik z trójmiejskimi atrakcjami.

W ubiegły weekend miałam znów wybrałam się do Gdańska i Gdyni i zaliczyłam kilka atrakcji. Wreszcie pojawiłam się na Jarmarku św. Dominika.

Jednak tłumy jakie tam zastałam zainspirowały mnie jednak do ucieczki w nieco spokojniejsze miejsca i takim właśnie sposobem znalazłam się w Muzeum Miasta Gdańska i na wystawie „Czarno-biały Gdańsk lat 60.”, które zainspirowała mnie do eksperymentu z fotografiami w stylu retro.

Uważam, że stare zdjęcia są dużo piękniejsze niż te wykonywane nowoczesnymi aparatami i smartfonami.

Zachęcam Was do zobaczenia tej wystawy. Na pewno przypadnie Wam do gustu 🙂

Related content

  • Wow piękne te zdjęcia:) Pozdrawiam.

  • Czarno – białe fotografie mają to do siebie, że nawet mało atrakcyjne ujęcia wychodzą na nich dużo lepiej. Lubię takie fotografie, a Twoje bardzo mi się podobają.

  • Bardzo lubię czarno-białe kadry. Zupełnie inny klimat zdjęć. W tym z plażą i mewami się po prostu zakochałam <3 Cudo!

  • Jeśli chodzi o naturę, to przyznam, że wolę ją w kolorze. Natomiast zdjęcia miast, portrety są niesamowite, właśnie w czarno-białych kadrach 🙂

  • Tomasz Lesicki

    Moje Trójmiasto, w czerni i bieli jest przepiękne!

  • nic tylko uczyć się analogowej fotografii 🙂