Treningi biegowe z Wandą Panfil

Treningi biegowe z Wandą Panfil

Opublikowany Dodaj komentarz

11 maja w Opocznie wystartuje pierwszy trening biegowy z Wandą Panfil. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie i może w nich uczestniczyć absolutnie każdy! Jak wygląda harmonogram? Sprawdźmy!

Na temat osiągnięć i pracowitości Wandy Panfil można napisać książkę. Ta niepozorna kobieta jest najlepszym przykładem na to, że „chcieć, znaczy móc”. Biegaczka zdobyła złote medale podczas maratonów w: Nowym Jorku, Tokio, Londynie, Bostonie, Nagoi, czy Japonii. Dwukrotnie uczestniczyła w Igrzyskach Olimpijskich (Seul – 1988 i Barcelona 1992). 14-krotnie zdobyła mistrzostwo polski, 13-krtotnie była wicemistrzynią i aż 9 razy pobiła rekord kraju! Po takich sukcesach wypadałoby tylko osiąść na laurach i odcinać kupony? Nic bardziej mylnego! Pani Wanda od lat spełnia się jako trenerka i popularyzatorka biegania. Od 11 maja 2022 roku mieszkańcy Opoczna i okolic będą mogli uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez mistrzynię!

Biegi z Wandą Panfil

Teningi biegowe z Wandą Panfil

Treningi pod okiem Wandy Panfil będą odbywać się dzięki pracy wspaniałego Wydziału Sportu i Rekreacji Gminy Opoczno. To ekipa totalnie zaangażowanych w swoją pracę ludzi, którzy nie tylko popularyzują sport i zdrowy tryb życia, ale przede wszystkim mocno wspierają opoczyńskich sportowców, a ci z kolei osiągają ogromne sukcesy. Kooperacja z Wandą Panfil może przynieść wyłącznie pozytywne rezultaty!

Informacje praktyczne

Wanda Panfil

Uczestnictwo w treningach jest zupełnie darmowe i może przyjść na nie absolutnie każdy. Podczas zajęć organizacyjnych trenerka zdecydowała o stworzeniu dwóch grup:

  • dorośli – poniedziałki i środy godz. 18:30
  • dzieci i młodzież – czwartek godz. 17.00

Będą odbywały się na obiekcie sportowym stadion przy Al. Sportowej 1 w Opocznie i potrwają 1-2 h dziennie. Trenerka oceni kondycję uczestników i dostosuje intensywność ćwiczeń. Jedno jest pewne – mają one sprawiać przede wszystkim przyjemność. Potężną dawkę pozytywnej energii dostaniecie od pani Wandy w pakiecie! Naprawdę nie możecie tego przegapić!

Opoczno Run

25 czerwca po raz pierwszy wystartuje Opoczno Run z Wandą Panfil. To 10-kilometrowy bieg ulicami miasta. Szczegóły biegu pojawią się już wkrótce. Koniecznie obserwujcie OPOCZNO RUN na Facebooku!
Related content