Fotospacer po trakcie królewskim

Przedświąteczny Fotospacer z Olympusem i Epsonem

Opublikowany 2 komentarze

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia po raz kolejny wzięłam udział w Fotospacerze z Olympusem i Epsonem. Ależ było przesympatycznie! Tym razem przemierzaliśmy Trakt Królewski. Świetna atmosfera pozwoliła nam zupełnie zapomnieć o niskiej temperaturze i coraz bardziej zbliżała do Świąt.

Fotospacer po trakcie królewskim

Grudniowy Fotospacer z Olumpusem i Epsonem miał iście królewski charakter.  Przechadzaliśmy się bowiem wzdłuż Traktu Królewskiego z genialnymi aparatami w dłoniach.

Trakt Królewski

Fotospacer po trakcie królewskim

Naszymi przewodniczkami była Agnieszka i Weronika z Warszawskiej Fabryki Spacerów. Dziewczyny serwowały nam mnóstwo historycznych ciekawostek i pokazywały miejsca, do których większość z nas pewnie nigdy by nie dotarła.

Bajeczna Warszawa

Fotospacer po trakcie królewskim

Było więc mnóstwo zakamarków, zaułków, potajemnych przejść i nietypowej architektury. Któż by pomyślał, że centrum naszej stolicy może się pochwalić takimi perełkami. Przepięknie oświetlone ulice robiły wrażenie na każdym z nas 🙂

Fotospacer po trakcie królewskim

Niektóre informacje wywoływały na naszych twarzach ogromne zdziwienie 🙂 Teraz już wiem, gdzie zabiorę znajomych, którzy będą mnie odwiedzać w Warszawie.

Fotospacer po trakcie królewskim

Poza potężną dawką historycznej wiedzy każdy uczestnik spaceru otrzymał  przede wszystkim mnóstwo informacji i cennych wskazówek na temat fotografii.

Fotospacer po trakcie królewskim

Ależ tam się można dużo dowiedzieć! Ja po fotospacerach wracam zmotywowana i zmobilizowana do wykonywania kolejnych zdjęć.

Fotospacer po trakcie królewskim

Podczas Fotospaceru po Trakcie Królewskim część wiedzy była nam serwowana na terenie majestatycznego kampusu głównego Uniwersytetu Warszawskiego, także możecie sobie tylko wyobrazić powagę sytuacji 🙂

Wisienka na torcie

Fotospacery

Wisienką na torcie było nauka wykonywania zdjęć w specjalnym trybie Live Composite, który posiadają bezlusterkowce Olympusa. To dopiero była frajda. Najpierw wszyscy uczestnicy ustawili się do wspólnej fotografii, a potem mogliśmy osobiście wypróbować tren tryb w swoich aparatach.

Fotografowie w akcji

Fotospacer

Podczas naszej przedświątecznej przechadzki atmosfera była jak zwykle genialna. Fotospacery tworzą ludzie z ogromną pasją, a uczestnicy poza tym, że są po uszy zakochani w fotografii są po prostu fajnymi ludźmi. Nie mogę się już doczekać naszego kolejnego spotkania!

 

 

Related content