Prelekcja w Bibliotece w Opocznie

Prelekcja w Bibliotece w Opocznie

Opublikowany Dodaj komentarz

W ubiegłym tygodniu przeprowadziłam prelekcję na temat podróżowania w Bibliotece Publicznej im. Stefana Janasa. Opowiedziałam między innymi o moich wyjazdach do Finlandii, Turcji i pracy z zespołem Sunrise Avenue!

Prelekcja w Bibliotece w Opocznie

Bibliotekę Publiczną im. Stefana Janasa w Opocznie znam bardzo dobrze. Ba! Jestem tam bardzo częstym gościem! Od najmłodszych lat wypożyczam stamtąd przeróżne publikacje. Nawet najdroższe perfumy świata nie przebiją zapachu książek, który unosi się w całym budynku. W tym miejscu panuje absolutnie niepowtarzalny klimat. Dlatego też z ogromną przyjemnością skorzystałam z zaproszenia i opowiedziałam uczniom Zespołu Szkół Powiatowych o moich szalonych wyprawach.

Czytaj także: Biblioteka w Opocznie

Początki mojej drogi

Podczas prelekcji wróciłam do współpracy z zespołem Sunrise Avenue. To właśnie wtedy zdobyłam warsztat dziennikarski i porządnie nauczyłam się angielskiego. Po uszy zakochałam się w Finlandii, a potem po raz pierwszy poleciałam do Helsinek. Wracałam tam kilka razy. Odwiedziłam mnóstwo innych miejsc. Nawiązałam sporo współprac, tworzyłam treści na bloga, ale także do magazynów podróżniczych i tak ta przygoda nadal trawa.

Fot. Biblioteka Publiczna im. Stefana Janasa

Mam nadzieję, że udało mi się zaszczepić w młodych ludziach pasję do podróżowania. Czasami bywa trudno, pojawiają się trudności, ale naprawdę warto!

Z całego serca zapraszam was do Biblioteki w Opocznie! To jedno z moich najukochańszych miejsc w tym mieście. Cicha Czytelnia jest wspaniała. Jakiś czas temu przeszła remont i teraz prezentuj się naprawdę bajecznie. Zachęcam do odwiedzin! To kapitalne miejsce do pracy zdalnej.

Relację z prelekcji przeczytacie także na stronie Biblioteki.

Zdjęcie 1,4 fot. Biblioteka w Opocznie


Related content