Podsumowanie czerwca

Opublikowany 6 komentarzy

W czerwcu udało mi się zrealizować jedno z największych podróżniczych marzeń – odwiedziłam Londyn i zakochałam się w tym mieście bez pamięci!Podsumowanie czerwca

Rok 2016 jest wyjątkowo bogaty w wyjazdy. Miałam okazję zobaczyć mnóstwo miejsc, nieustannie się przemieszczałam i coraz bardziej mi się to podoba.

Podsumowanie czerwca

W czerwcu spędziłam fantastyczny weekend w magicznym Londynie. Udało mi się zobaczyć najważniejsze atrakcje i przede wszystkim poczuć prawdziwy klimat miasta.

Podsumowanie czerwca
Największe wrażenie zrobiła na mnie klimatyczna dzielnica Nothing Hill. W Hyde Parku miałam szansę porządnie się tam zrelaksować. O pozostałych miejscach i informacjach praktycznych związanych z organizacją wyjazdu do Londynu będę pisać w kolejnych postach.

Podsumowanie czewrca
Dowiedziałam się także, że po raz kolejny będę miała okazję uczestniczyć w genialnym evencie – See Bloggers – Relacja See Bloggers 2015. Nie mogę się już doczekać kolejnej podróży do Trójmiasta. Ależ ja kocham polskie wybrzeże! To wyjątkowo inspirujące spotkanie blogerów, które daje wiele możliwości rozwoju.

Gdynia Orłowo
W czerwcu pracowałam nad tekstem do jednego z polskich magazynów. Mój artykuł na temat  pewnej urokliwej polskiej miejscowości będziecie mogli przeczytać już w sierpniu. Już nie mogę się doczekać 🙂 Podsumowanie czerwca
Przypominam, że w lipcu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Filmów Skandynawskich . Zastrzyk inspiracji ma przyjemność bycia patronem medialnym tego wydarzenia. O szczegółach będę pisać w kolejnych postach.

W podsumowaniu czerwca nie  mogło zabraknąć informacji o aktywnej stronie życia. Oczywiście nie zaprzestałam jazy rowerem. Z każdym kolejnym miesiącem udaje mi się pokonywać coraz większą ilość kilometrów. Na lokalnych bazarach można kupić świeże owoce i warzywa – ależ to wszystko pyszne.

Podsumowanie czerwca

Tymczasem właśnie przygotowuje się do kolejnego wyjazdu. Zamierzam odpoczywać aktywnie w jednej z najbardziej nastrojowych górskich miejscowości – Kościelisku.

Zakopane

Related content

  • No to rzeczywiście był to bardzo podróżniczy miesiąc. Oby takich więcej skoro się podoba. Pozdrawiam

  • Tez jestem zakochana w Londynie, a szczególnie w jego parkach i szalonych wiewiórkach, które w nich mieszkają:).

  • Marysia

    Wspaniały miesiąc gratuluję 😉 Londyn jest świetny!

  • Piękne zdjęcia, aż mam ochotę pojechać do Londynu 🙂

  • Na dłużej byłam w Londynie czterokrotnie. Moim ukochanym miejscem jest dzielnica Brick Lane.

  • miałaś super czerwiec, wpadnij do mnie na linkowanie czerwca na bloga:)
    http://zapachmoichinspiracji.blogspot.com/2016/06/moj-czerwiec.html