Gadżety, które warto mieć ze sobą w podróży

Gadżety, które warto mieć przy sobie w podróży

Opublikowany Dodaj komentarz

Planując kolejną podróż warto pomyśleć o najpotrzebniejszych gadżetach, które mogą znacząco ułatwić wam życie. Na co postawić? A co kompletnie się nam nie przyda?

Przed każdym wyjazdem dokładnie planuję listę przedmiotów, które muszę zabrać ze sobą. Często zdarza się, że kolejne rzeczy przychodzą mi do głowy po pewnym czasie, więc taką check listę przygotowuję dużo wcześniej.

Gadżety do telefonu

Bez względu na miejsce, do którego się wybieram zawsze zabieram ze sobą przynajmniej jeden power bank. Najczęściej jednak są dwa. Odpowiednio zabezpieczam także swój telefon. Mam na stale przyklejoną szybkę i bardzo wytrzymałe etui. W moim samochodzie zawsze znajduje się także ładowarka. Jeśli szukacie gadżetów do telefonu, koniecznie zajrzyjcie tutaj: PANCERNIK.

Gadżety do aparatu

Uwielbiacie robić zdjęcia tradycyjnym aparatem? Dokładnie tak samo jak ja! Doświadczenie nauczyło mnie, że o aparat fotograficzny należy odpowiednio zadbać i pamiętać o zabezpieczeniu przed mechanicznymi usterkami. Dla waszej wygody zamiast torby zdecydowanie bardziej polecam wygodny plecak, który pozwoli odciążyć kręgosłup. Zwłaszcza jeśli planujecie całodniowe wypady. Wasze plecy wam podziękują. Obowiązkowa jest także dodatkowy akmulator. Nie zapomnijcie o karcie pamięci! Gwarantuję wam, że pamięć potrafi się kończyć w najmniej odpowiednim momencie.

Kubek termiczny i butelka na wodę

Naśladując styl zero waste nie można zapominać o podstawach ekologii. Warto mieć ze sobą kubek termiczny, który zapewni kawie czy herbacie odpowiednią temperaturę. Pamiętajcie też, że kupując gorące napoje w kawiarni możecie poprosić o przelanie ich do waszego kubka. Obowiązkowa jest także własna butelka do wody. Na rynku jest dostępnych mnóstwo modeli. Możecie do niej wlać chociażby zwykłą kranówkę. Ta woda naprawdę może uratować wasze życie! Nawadnianie organizmu w okresie letm

Bilety w jednym miejscu

Pozostając w temacie ekologii, pamiętajcie żeby wszystkie potrzebne bilety i wejściówki zebrać w jednym miejscu. Do wielu miejsc wcale nie potrzebujecie wersji drukowanej! W zupełności wystarczy kod QR na bilecie.

Gadżety dla psa

Od kiedy podróżuję z psem zawsze planuje moje wyjazdy w taki sposób, żeby mój Franio był także zadowolony. Nie jest to wcale takie trudne. Dla mnie absolutna podstawą są miseczki na jedzenie i picie. Zabieram odpowiednią karmę, przysmaczki, woreczki na odchody.

Artykuł sponsorowany


Related content